Yaratıcı Oyunla Öğrenmenin En Eğlenceli Yolu: Play-Doh Şekil Ver & Öğren Serisi

Şehrin Çocuk Hali ekibi olarak da deneyimleyip fazlasıyla beğendiğimiz Play-Doh “Şekil Ver & Öğren” serisi ile Play-Doh, miniklerin gelişimine olan katkısını daha da ileri bir boyuta taşıyor! 2-4 yaş arası çocuklar için konunun uzmanlarının tasarladığı Play-Doh “Şekil Ver & Öğren” serisindeki ürünler, çocukların temel becerilerini yaratıcı oyunlarla geliştirmelerine yardımcı oluyor.

“Dokular”, “Harfler ve Kelimeler”, “Rakamlar ve Sayı Sayma” ve “Renkler ve Şekiller” temalı 4 farklı ürünün bulunduğu Play-Doh Şekil Ver & Öğren serisi, miniklerin temel becerileri keşfederek kazanmasına destek olurken, çocukların bu kavramları keşfetmelerine yardımcı olup, duyusal motor becerileri ve hayal güçlerinin gelişimini de destekliyor.

Her bir ürünün temasına uygun geliştirilen Türkçe oyun matları ve aktivite kitapçıkları sayesinde anneler çocuklarının gelişimine katkıda bulunuyor, birlikte geçirdikleri kaliteli zaman ile aralarındaki iletişim de güçleniyor.

play-doh-2

Play-Doh Şekil Ver & Öğren çocukları oyunla öğrenmeye teşvik ediyor

Play-Doh Şekil Ver & Öğren serisindeki aktiviteler ve oyunlar çocukları yaratıcı düşünmeye ve yeni düşünce yolları keşfetmeye teşvik ederken aynı zamanda ince motor becerilerini güçlendiriyor ve görsel algı gelişimini destekliyor.

Anne ve çocuklara birlikte kaliteli zaman geçirme fırsatı sunuyor

Ürünlerin içindeki “Birlikte Şekil Ver & Öğren” kılavuzlarındaki etkinlikler, annelerin çocukları ile diyalog kurmasını sağlıyor ve onları daha fazla keşfe teşvik edecek fikirler sunuyor. Böylece anneler çocuklarının sağlıklı gelişimine en eğlenceli şekilde yardımcı olurken aralarındaki iletişim daha da güçleniyor.

play-doh-kutular

 

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE