Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Tiyatrosu ve Deneyim Kulubü

Düşyeri’nin 360 derece anne- çocuk ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturduğu Fenerbahçe Düşyeri , ebeveynler kahvelerini içip keyifli bir sohbet ederken, çocuklarını görebilecekleri bir alanda özel içeriklerle eğlenerek öğrendiklerine şahit oldukları, hiçbiryerde olmayan çocuk oyunlarını izleyebildikleri “Düşyeri Sahne” ile çocuklarını kaliteli tiyatro oyunları ile buluşturabildikleri çok özel bir alan.

Fenerbahçe Düşyeri’nde Neler var?

• Çocuk Deneyim Kulubü
• Çocuk Tiyatrosu (Düşyeri Sahne)
• Kaliteli yiyeceklerle rahat bir Kafeterya

Düşyeri’nin ‘Eğlenceli Eğitim’ sloganı ile hazırladığı kaliteli ve güvenilir içerikler şimdi Fenerium Düşyeri’nde çok boyutlu bir deneyim fırsatı ile çocuklarla buluşuyor. İki ekmek aldım şarkısıyla izlenme rekorları kıran Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri ile eğlenceli eğitim modeli tüm çocuklarla buluşuyor. Pepee yeni bölümleri için yoğun talepte bulunan tüm sevgili Pepeeci çocukları şimdi Fenerium Düşyeri Sahne’mizdeki Pepeeli yepyeni gösterilerinde unutulmaz anılar bekliyor. Okul öncesi şarkılar arasında en sevilen çocuk şarkıları olan Pepee şarkıları, türküler, çocuk oyunları, horonlar ve oyun havaları ile dopdolu Pepee gösterileri çocukları bekliyor. Eğlenceli ve eğitici çizgi film denildiğinde akla ilk gelen kahraman Pepee’nin kaliteli içerik gücü ile gelişimleri desteklenen çocukları şimdi Fenerbahçe Düşyeri Sahnesi’nde birbirinden eğlenceli ve eğitici tiyatro oyunu ve müzikal filmler tadında renkli müzikallerle unutulmaz anlar yaşıyor.

Okul öncesi eğitimde bir marka olan nam-ı diğer eğlenceli pedagoji okulu Düşyeri; kaliteli, yaratıcı ve güvenilir içerik gücü ile çocuk gelişimi bölümünde öncü olmaya devam ediyor. Pepee izleyerek büyüyen nesiller, Fenerbahçe Düşyeri Deneyim Kulübü’nde birbirinden eğitici ve eğlenceli deneyimlerle eğlenerek gelişiyor. Deneyim atölyeleri, STEAM alanları olan bilim, sanat, matematik, teknoloji, mühendislik alanlarında gerçekleşiyor. ‘Kodlama nedir?’den teknolojik tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede deneyim şansı bulan hem kız çocukları hem de erkek çocukları, toplumsal cinsiyet eşitliği ilkesiyle Steam alanlarında keşif yapma imkanı buluyor. Fenerbahçe Düşyeri Deneyim Kulübü’nde her deneyim sanat etkinlikleriyle harmanlanıyor. Çocuklara matematik, teknoloji, mühendislik ve bilimin, sanat ile buluşmasıyla ortaya çıkan renkli bir deneyim sunuyor.

Mekan Bilgileri
  • Yer
    Kadıköy, İstanbul
  • Telefon
  • Adres
    Zühtüpaşa Mahallesi, Bağdat Cd., 34724 Kadıköy/İstanbul

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
Etkinlik
CLOSE
CLOSE