Tatilde Pasaklı Mama Önlükleriyle Uğraşmak İstemeyen Annelere!

mama_onlugu

OiOi, tatilde bile kirli mama önlüğü ve lekeli kıyafet yıkamaktan yorulan annelere çözüm sunan bir süper kahraman! Silikon malzemesi sayesinde ıslak mendille bile kolayca temizlenen OiOi Silikon Mama Önlüğü, leke tutmadığı için tatilde önlük yıkama derdine son veriyor. Üstelik naylon önlükler gibi de terletmiyor. Sert, plastik önlüklerin aksine yumuşacık yapısı sayesinde çantalarda yalnızca kumaş önlük kadar yer kapladığı için de annelere bavulda bir ayakkabılık daha yer açılıyor!

Hangi anne tatilde mama önlüğü yıkamak, kıyafetlerden yemek lekesi çıkarmakla uğraşmak ister ki.. OiOi, ‘Silikon Mama Önlüğü’ ile tam da bu soruna çözüm sunan bir süper kahraman! Silikon yapısı sayesinde kolayca temizlendiği ve leke tutmadığı için anneler yanlarında birden fazla mama önlüğü taşıma gereği duymuyorlar. Su geçirmez olması sebebiyle de miniklerin kıyafetleri ıslanmadan tertemiz kalıyor. Yumuşak yapısı ile katlanıp bavulda sadece kumaş önlük kadar yer kaplayan OiOi Silikon Mama Önlüğü sayesinde anneler bavulda kendilerine bir ayakkabılık daha yer açabiliyor!

Bonus: Boyun yerine sırtta birleşen askıları sayesinde önlük boyunda dönmüyor ve bebeğin boynunu rahatsız etmiyor. Böylece bebekler önlüğü çekip çıkarma ihtiyacı hissetmiyorlar, mama saatleri daha huzurlu geçiyor!

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE