Sürpriz Kitap Hediyesi Instagram Kampanyası / Katılım Koşulları

SÜRPRIZ KITAP HEDIYESI

 1. https://instagram.com/sehrincocukhali adresi üzerinde gerçekleştirilen kampanya sehrincocukhali.com tarafından düzenlenmektedir.
 2. Kampanya ile ilgili Instagram sorumluluk kabul etmez.
 3. Katılımcı, sehrincocukhali Instagram sayfası üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 4. Kampanyaya katılmak için katılımcının 06/01/ 2016 saat 16:00 ve 11/01/ 2016 saat 13:00’de  paylaşımın altına iki arkadaşını etiketleyerek çocuğuyla okumayı en çok sevdiği kitabı yazan 1 aile 10 adet kitap hediyesi kazanacaktır. Kazanan kişinin, ad-soyad ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını merhaba@sehrincocukhali.com’dan sehrincocukhali’ne bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişi açıklandıktan itibaren 48 saat içinde mail adresine kendisine ulaşılabilecek bir cep telefonu bildirmemesi halinde hediye hakkını kaybedecektir.
 5. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde sehrincocukhali.com sorumlu değildir.
 6. Sehrincocukhali.com resmi Instagram sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
 7. Kampanya kapsamında ödül almaya hak kazanan kişi 12/01/ 2016 tarihinde sehrincocukhali Instagram sayfasında ilan edilecektir.
 8. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
 9. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 10. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 11. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından sehrincocukhali.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 12. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, sehrincocukhali.com adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan sehrincocukhali.com sorumlu tutulamaz.
 13. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 14. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE