Şehrin Çocuk Hali 2 Yaşında

sehrin_Cocuk_hali_2_Yasinda_İstanbul_oyuncak_muzesi (14)

2 yıl önce başladığımız bu keyifli yolculukta zaman nasıl da hızlı geçmiş. Binlerce ailenin özellikle de binlerce çocuğun hayatına dokunmak bizi en çok mutlu eden şey. Çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlenceli mekânları sitemizde paylaşıp keyifli etkinliklere ve çocuk dostu mekanlara yer vermek için 2 yıldır büyük bir istekle çalışıyoruz. Geçtiğimiz pazar  günü (3 Nisan)  İstanbul Oyuncak Müzesi’nin ev sahipliğinde 2. yaşımızı sevdiğimiz dostlarımızla birlikte kutladık.  Oxtail Restoran‘ın lezzetli açık büfe kahvaltısıyla güne başladık. Annelerle birlikte çay ve kahve eşliğinde sohbet ederken çocuklarımız  Mehmet Erbil’in hazırlayıp oynadığı “Bavulumdan Masallar’’ adlı oyunu seyrettiler. Bu eğlenceli ve öğretici oyunda minik misafirlerimiz kendi bedenlerindeki sesleri fark ettiler. Tiyatro oyunu sonrasında anneler ve çocuklarla birlikte İstanbul Oyuncak Müzesi’ni gezdik. Bizler çocukluğumuzun oyuncaklarıyla geçmişe giderken çocuklar da arabalardan bebeklere, uzay gemilerinden kovboylara pek çok oyuncağı keyifle incelediler. Sonrasında,

2.yaşımıza özel olarak Tiktuk Atölye’nin hazırladığı atlıkarınca konseptli pastanın mumlarını hep birlikte üfledik. Yeni yaşımızda dileğimiz daha çok yeni mekanı, atölyeyi ve etkinliği duyurabilmek, faydalı içerikler sunarak siz okurlarımızın beğenisini devam ettirebilmek.

Bu güzel sitenin var oluşunda büyük katkısı olan siz okurlarımıza da çok teşekkür ederiz. Sizlere ve en önemlisi çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz.

Bizi bu özel günde yalnız bırakmayan ve rengarenk süslemelerimizi hazırlayan BirAtölye‘ye, ekibimiz için hazırladığı eğlenceli panoyla bizleri sevindiren YazTahtana‘ya, misafirlerimize hazırladığımız hediye paketlerine destek olan KomiliSea LifePakolinoBimono, Uyku StoreZiyneteli, Fikir Terapisi, Profilo, Makarna Lütfen ve Fiji Water’a, bu güzel günde lezzetli açık büfesiyle kahvaltı servisi yapan Oxtail’e, çocuklarımıza harika bir oyun sunan Mehmet Erbil’e ve bize kapılarını açan, keyifli partimize ev sahipliği yapan İstanbul Oyuncak Müzesi’ne ve son olarak o gün bizi yalnız bırakmayan, partimize gelen ve bizimle olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Fotoğraflar ve Video: Fevzi Ondu

FOTO GALERİ

sehrin_Cocuk_hali_2_Yasinda_İstanbul_oyuncak_muzesi (2)

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE