Play-Doh Town ile Çocuklar Kendi Şehirlerini Şekillendiriyor!

1467011220_PlayDoh_Town_Firehouse__6_ 1467011221_PlayDoh_Town_Firehouse__2_ 1467011222_PlayDoh_Town_Firehouse__5_
Çocuklara sınırsız yaratıcılığın kapılarını aralayan Play-Doh, 60. yılında “Play-Doh Town” ile yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor! Play-Doh Town setlerinde yer alan figürler, araçlar ve mekânlar ile çocuklar kendi şekillendirdikleri şehirde diledikleri macerayı yaşayabilecek.
1956’dan beri 80’den fazla ülkede, çocuklara rengârenk ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Play-Doh, 60. yılını çocuklara yepyeni bir oyun deneyimi sunarak kutluyor. 
Play-Doh Town ile çocuklar yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini artık kendi şehirlerine yansıtabilecek. Figürler, araçlar ve şehrin eğlenceli mekânlarıyla oyun hamurlarını kullanarak kendi maceralarını kendilerini şekillendirebilecek. İster korkusuz bir itfaiyeci olup şehirdeki yangını söndürecek, isterlerse kahraman bir polis olup suçluların peşine düşecekler. Play-Doh Town oyun setlerinde bir şehrin olmazsa olması herkes ve her yer var; pizzacı, polis, kuaför, itfaiye istasyonu ve pet shop dükkânı bunlardan sadece birkaçı!
1467011225_PlayDoh_Town_Firehouse__4_
Play-Doh Town İtfaiye Merkezi
Çocuklar bu oyun seti ile yangın sahnelerini şekillendirebilecek, sonra da Play-Doh Town’un kahramanı olup şehirdeki tüm yangınları söndürebilecek. İtfaiyecinin sevimli yardımcısı köpekçik de her zaman yanında!
Play-Doh Town İtfaiye Arabası
İtfaiye Arabası ile çocuklar şehrin en uzak yerindeki yangınlara bile hemen yetişip su hortumu ile yangını kolayca söndürebilecek
.
1467011225_PlayDoh_Town_Firehouse__8_
Play-Doh Town Dondurma Arabası
Play-Doh Town’ın en havalı arabası olan dondurma arabası ile çocuklar rengârenk dondurmalar yapıp tüm şehir halkına dağıtabilecek.
Play-Doh Town Pet Shop
Şehrin en canlı ve renkli yeri olan Pet Shop dükkânında, çocuklar sevimli dostlarımızı saç tasarımları ve aksesuarlar ile daha da da sevimli hale getirebilecek.
1467011227_PlayDoh_Town_Firehouse__3_
Play-Doh Town Polis Memuru
Şehrin kahraman polis memuru havalı motoruyla şehirdeki tüm suçluların peşinde!
Play-Doh Town Pizzacı Çocuk
Pizzacı çocuk, hazırladığı pizzaları motoru ile tüm şehre ulaştırıyor!
1467011251_PlayDohTown_IceCream__4_
Play-Doh Town Kuaför
Şehrin kuaförü makası ile herkese stil veriyor! Şehir sakinleri çocukların elinde rengârenk saçlara sahip olacak.
Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE