Miniklere Film Önerileri

barbie prenses

Barbie Prenses ve Rock Star

Fragman: http://goo.gl/Sq0Lrv

Özet: Prenses Courtney ve ünlü rock şarkıcısı Erika bir hata sonucu yanlış kampa düşerler. Erika kraliyet hanedanlarına özel kampta gerçek prenses olmanın; Courtney ise rock yıldızları için ayrılan kampta bu kültürün ne anlama geldiğini keşfederler. Zira iki kampın da kapanacağı haberi alan ikili insanlara farklılıkların birer detay olduğunu ve inanıldığı takdirde her şeyin gerçekleşebileceğini gösterecekleri büyük bir veda konseri için hazırlıklara başlarlar.

Vizyona giriş tarihi:14.08.2015

Seanslar: http://goo.gl/TEHhM6

Waka-Flocka-Flame-Pixels-2015-1200x1200

Pixels (12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur)

Fragman: http://goo.gl/Sq0Lrv

Özet: Uzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya’ya hücum ederler. ABD Başkanı Cooper’ın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders’ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım istemek dışında bir şansı kalmamıştır.

Vizyona giriş tarihi:21.08.2015

Seanslar: http://bit.ly/1VyiaET

minik kuş

Minik Kuş (3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur)

Fragman: http://bit.ly/1UoDO12

Özet: Sonbaharın yaklaşmasıyla Afrika’ya göçmenin hazırlıklarını yapmaya başlayan bir kuş sürüsü, liderlerinin kötü bir şekilde sakatlanmasıyla lidersiz kalır Genç ve sakar Gus ise tam da bu noktada olaylara dahil olur ve bir şekilde sürünün önderi olma şansını kazanır. Kimsesiz büyüyen ve Gus için bu yolculuk, hayata ve kendine dair yeni ufukları keşfedeceği özel bir deneyime dönüşecektir…

Vizyona giriş tarihi: 21.08.2015

Seanslar: http://bit.ly/1VyiovL

kaptan cingöz

Kaptan Cingöz Macera Peşinde 

Fragman: http://bit.ly/1hWdYAJ

Özet: Kaptan Cingöz, Danimarka’da yaşayan, son derece iyi niyetli ancak bir o kadar da sakar biridir. Bir gün bu sakarlıklarından biri sonucu kasabanın simgelerinden biri olan ünlü balon kaptanı Leopoldus’un heykelini kırar ve bu olay kasabadaki insanlar için bardağı taşıran son nokta olur. Durumu telafi etmeye karar verir ve kasabayı terk eder. Tek planı ise gerçek bir balon kaptanı olmadan kasabaya geri dönmemektir.

Vizyona giriş tarihi: 7.08.2015

Seanslar: http://bit.ly/1NORvlZ

orlando
 

Minyonlar

Fragman: http://goo.gl/cw8iMN

Özet: Tarihin başlangıcından itibaren varolan minionlar, çağlar boyunca hizmet edecekleri kötü bir efendi arayışında olmuşlar. Minyonlar, Dinozorlardan, Dracula’ya, Firavun’dan, Napolyon’a kadar pek çok kişiye hizmet etseler de hepsi bir gün yok olmuştur. Hizmet edecekleri bir efendi bulamayınca Antartika’da insanlardan uzakta yaşamaya başlayan minyonların kaderi 1960’lı yıllarda değişir. Çünkü 3 kişilik maceracı bir minyon ekibi, Amerika’ya doğru yola çıkar.

Çılgın Hırsız serisinin öncesini anlatan Minyonlar, küçükler kadar büyükler tarafından da keyifle izlenecek bir film.

Vizyona Giriş Tarihi: 04.09.2015

Seanslar: http://goo.gl/HeJGT8 

camareon

Dorameon

Fragman: http://goo.gl/00rlBR

Özet: Japon yapımı animasyon Doraemon’un yönetmenliğini Tony Oliver ve Ryuichi Yagi, senaryosunu ise Takashi Yamazaki  üstleniyor. Nobita’nın hayatının Doraemon onu terkettiğinde nasıl değiştiğinin anlatıldığı film, Fujio F. Fujiko’nun ünlü mangasından sinemaya uyarlandı.

Vizyona Giriş Tarihi: 11.09.2015

Seanslar: http://goo.gl/HXFNJR

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE