Mall Of İstanbul Moi Sahne

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul; dünya mutfağı lezzetleriyle yeme içmenin keyfe dönüştüğü Gusto MOİ, Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, uluslararası sergilere ev sahipliği yapan MOİ Sanat, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katıyor.

Konsepti 7 tepeden oluşan ve İstanbul’dan esinlenilerek tasarlanan Mall of İstanbul; 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşuyor. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine gün ışığından maksimum seviyede faydalanılan, geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görülüyor.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Avrupa ve Asya Kıtası’nı birbirine bağlayan TEM (Trans Europen Motorway) otoyolu üzerinde Başakşehir mevkisinde yer alan Mall of İstanbul’a ulaşım, toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla sağlanabiliyor.

Mekan Bilgileri
  • Yer
    Başakşehir, İstanbul
  • Adres
    İstanbul - Avrupa

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
Etkinlik
CLOSE
CLOSE