Atölye Nar Ağacı

Nar ağacı, Levent’te yeşillikler içinde kuş seslerini dinleyerek huzur bulacağınız, bahçesinde gelenleri,üzerinde çiçekleriyle karşılayan “Nar ağacı” ile evinizde gibi hissedeceğiz bir mekan.

Nar ağacı, çocuk, yetişkin, eğitimci ve okul öncesi eğitim merkezleri-anaokulları için hazırlanan etkinlik, atölye, sohbet, seminer, söyleşiler ve organizasyonların yer aldığı bir merkez. Merkezde, yaş sınırı yok doğumdan itibaren başlayıp hayata idame ettirilen her yaşla ilgili mutlaka bir etkinlik bulabilirsiniz. Ayrıca kitap, oyuncak, eğitim materyalleri ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı da özel olarak seçilmiş çeşitlerimiz arasından temin edebilirsiniz.

Merkezde ;
Anaokullarına yönelik grup atölye çalışmaları (en fazla 7 kişilik grup), Anaokulu öğrencileri için grup etkinlikleri
Anaokulu öğrencilerine kitap okuma,yazar söyleşi etkinlikleri, Doğum günü partileri, Çocuk kostüm satış ve kiralama
Müze gezileri ve grup organizasyonları, Yaz dönemine özel atölyeler, Katılım belgeli eğitimler de düzenleniyor.

Çocuklar için;
Akıl ve zeka oyunları, Yetenek belirleme testi ve uygulamaları, Yaratıcı okuma çalışmaları, Mühendislik, mimarlık atölyeleri, Proje tabanlı eğitim etkinlikleri, Matematik atölyeleri, Çocuk yogası, Drama ve kendini ifade etme atölyeleri, Küçük kas gelişimi destek çalışmaları, Dikkat, konsantrasyon geliştirme çalışmaları, Kavram haritaları ile etkili eğitim, Bireysel destek programları, Küçük mucitler bilim etkinlikleri, İlkokula hazırlık grup atölyeleri, Ritim çalışmaları, Çocuk Astrolojisi, Masallarla Dans, Çocuklarla felsefe.

YETİŞKİN NAR
Yetişkinler için;
Kişisel gelişim atölyeleri, Aile Danışmanlığı, Çocuk gelişimine yönelik destek eğitimler, NLP ve farkındalık atölyeleri, Çocuk- aile etkili ve etkin zaman paylaşım önerileri atölye çalışmaları, Amigurumi vb. özel etkinlik atölyeleri, Anne-çocuk, Baba-çocuk ve tüm aile katılımlı eğlenceli atölyeler, Yaşam Koçluğu, Yaratıcı yazarlık çalışmaları, Yetişkin yogası, Oriantering, Aile katılımlı yarışmalı ve ödüllü açık hava, müze ve doğa etkinlikleri, Bilinçaltı dili eğitimleri, Pkikolojik test uygulamaları, Yetişkin Astrolojisi, Annelerle felsefe.

 Kendi gelişimine de önem veren eğitimciler için;
Sınıf Yönetimi seminerleri, Mesleki gelişim atölyeleri, Materyal geliştirme, Mesleki sohbet toplantıları, Yazar etkinlikleri, Profesyonel seminerler, Okul yönetimi ve resmi işlemler, Etkili iletişim, Zihin Haritaları, Sertifikalı eğitmen eğitimi, Bilinçaltı dili eğitimleri, Yaşam Koçluğu, Etkili öğretmen eğitimi ve Farklı eğitim modelleri seminerleri yer almaktadır.

Mekan Bilgileri
 • Yer
  Levent, İstanbul
 • Telefon
 • Adres
  4.Gazeteciler Sitesi, Ebululamardin Caddesi, Cengizhan Sokak, No: 147 Levent/İstanbul
 • Web

  Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

  SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
  Etkinlik
  CLOSE
  CLOSE