Arsu Sanatlar Akademisi

Sanat eğitiminde dünya standartlarını ülkemize getirme vizyonuyla kurulan ARSU Güzel Sanatlar Akademisi, yurt dışındaki akademik oluşumlarla işbirliği içerisinde olup; uluslararası standartlara uygun, alternatif eğitim metodu ve programlarla kişiye özel, sanat eğitimi sunmayı amaçlıyor.

Akademi, yüksek öğretim kurumları, üniversite ve konservatuar öğretim görevlilerinden oluşan kadrosuyla en yenilikçi eğitim yöntemleri doğrultusunda sürekli gelişimi hedef alıyor.

Her yaş grubuna özel ve amaca yönelik programlarla sanatın her dalında eğitim veren, bilgiyi pratikle yoğurarak çeşitli etkinliklerle herkesin kendini deneyimleyebileceği bir platform sağlayan özel bir eğitim kurumu.

Deniz ve ufka bakan konumu ile doğanın, canlılığın ve sanatın buluştuğu nadir merkezlerden biri. Temel ilkesi, tek bir sisteme bağlı kalmaksızın, öğrencilerine yurt içi ve yurt dışında konservatuar, güzel sanatlar üniersitelerinde öğrenim görebilme olanağı sunmak, uluslararası sertifika ve diploma programları başta olmak üzere farklı program seçenekleri ile kişiye en uygun ve en doğru eğitimi verebiliyor.

Mekan Bilgileri
  • Yer
    Kadıköy, İstanbul
  • Adres
    İstanbul - Asya

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
Etkinlik
CLOSE
CLOSE