Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış, en beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturan “Akasya” keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın, hem de İstanbul’un en iddialı projesi olarak açıldı.

Akasya, 80.000 metrekarelik kiralanabilir alana sahip, Türkiye’nin lider markalarının yanı sıra, Türk perakende piyasasına ilk kez Akasya ile giren dünyanın en ünlü markaları, restoranları, cadde alışverişini sevenler için Bağdat Caddesi’nden esinlenilen geniş, ferah ve gün ışığı alan 30 metre yüksekliğinde aydınlık koridorları ile dikkat çeker. Avrupa’nın en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı IMAX salonu ile birlikte 15 adet sinema salonu, 10 dönüm Akasya Parkı ile 6 Mart 2014’te kapılarını açtı.

Akasya AVM, planlanan etkinlikler, sergiler, farklı gösteriler ile misafirlerine alışverişin dışında, nefesli ve keyifli çok özel bir yaşam alanı ve yeni deneyim fırsatları sunuyor.

Alışverişin yanı sıra, kültür ve sanat etkinlikleriyle de fark yaratan Akasya, İKSV işbirliği ile yıl boyunca ücretsiz olarak gerçekleştirdiği, uluslararası üne sahip sanatçıların da katıldığı, klasik müzik, caz dinletisi ve konserleriyle, misafirlerine sıra dışı bir müzik ziyafeti yaşatıyor.

Kültür-sanat alanında düzenlediği etkinliklerle yıl boyunca misafirlerini edebiyattan müziğe farklı isimlerle buluşturuyor.

Mekan Bilgileri
  • Yer
    Acıbadem, İstanbul
  • Adres
    İstanbul - Asya

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
Etkinlik
CLOSE
CLOSE