KidzMondo Açıkhava Tatil Kampı Başlıyor!

1470653951_Kameraman_2

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’nun Hilton İstanbul Bosphorus işbirliğiyle hayata geçirdiği ‘Tatil Kampı’nda çocuklar hem doyasıya eğlenecek hem de doğayla bütünleşecek. 6-12 yaş arasındaki çocukların katılacağı ‘Tatil Kampı’, Harbiye’deki Hilton İstanbul Bosphorus bünyesinde yapılacak. Çocuklar birbirinden renkli aktivitelere katılacak, günü havuzda yüzerek tamamlayacaklar.

8 Ağustos’ta başlayacak Tatil Kampı, çocuklara eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açacak. Haftalık olarak planlanan kampa ister bir hafta ister 5 hafta kayıt yaptırılabilecek. Çocukları için kayıt yaptıracak olan veliler, Hilton İstanbul Bosphorus’ta hafta sonları özel havuz indirimlerinden de yararlanabilecek.

Tatil kampında soluksuz eğlence…

Şehrin merkezinde, yeşillikler arasında Hilton İstanbul Bosphorus’da gerçekleşecek KidzMondo’nun tatil kampında çocuklar, güne açık havada spor yaparak başlayacak, ardından açık alanda oyunlar oynayacak, gün boyunca keyifli zaman geçirecek.

 1470653955_KM_Yeni_cekim_yaz_kamp__

Fidan dikimindan havuz keyfine her şey bu kampta!

Çocuklar botanik atölyesinde fidan ekimi, doğa keşfi ve ağaç tanıma gibi etkinliklere katılacak, aynı zamanda sanat ve dans atölyelerinde buluşacak. Uçurtma yapımı, resim, takı yapımı ve maske boyama gibi birbirinden farklı sanat etkinliklerin yanı sıra resepsiyonist aktivitesini profesyonel ortamında deneyimleyecekler. Havuz saatinde ise suda dilediğince eğlenecekler.

Kendi ağaçlarını dikecekler

Çocukların botanik atölyesinde diktikleri ağaçlar kendi adlarına etiketlenecek. Kampa katılan her çocuğun kendi ağacı olacak ve onlar büyüdükçe meyve ağaçları da büyüyecek

 1470653955_KM_doktor

Beş gün Hilton’da, bir gün KidzMondo’da!

Tatil kampında gerçekleşecek tüm aktiviteler KidzMondo eğitmenleri eşliğinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta yapılacak. Pazartesiden cumaya 08.30 – 18.00 saatleri arasında hafta içi beş gün Hilton’da yaz tatilinin keyfini çıkaracak çocuklar ayrıca hafta sonu bir gün de KidzMondo şehrinde meslekleri deneyimleyebilecek.

1470653952_KM_Hilton_kamp_1

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE