KidZania Go Akmerkez’de Açıldı

1462782059_kidzania_go_720X576px

Akmerkez KidZania Go, 4 – 14 yaş arası çocukların, kendilerine göre boyutlandırılmış 9 farklı aktivite alanlarında, farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veriyor. Güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası sunan Akmerkez KidZania Go aktivite alanlarının yanı sıra, doğum günleri için de özel bir alan ve program sunuyor.

Güvenli ve Eğitici Aktivite Alanları

Akmerkez KidZania Go’da yer alan aktivite alanları ile çocuklar, hayallerini kurdukları mesleklere ilk adımı atıyor. Chika’nın Moda Evi ile moda dünyasının kapılarını aralayan çocuklar, Otomobil Tasarım Atölyesi ile düşlerindeki otomobili yaratabiliyor. Sanat Atölyesi, çocukların içindeki yaratıcılığı ortaya çıkartırken, Tırmanma Duvarı da macerasever çocukların vazgeçilmezi oluyor. KidZania Go ayrıca Takı Tasarım, Parfümeri ve Karaoke alanlarında da atölyelere yer verirken, top havuzu ve dev boyama duvarı ile de hareketli ve renkli bir dünyanın kapılarını açıyor.

KidZitter hizmeti ile ebeveynler Akmerkez’de rahatça vakit geçirebilecek

Sadece 7 yaşın üzerindeki çocukların tek başlarına giriş yapabildiği KidZania Go’da 5 yaş üstündeki çocuklar için de KidZitter hizmeti yer alıyor. Böylece ebeveynler çocuklarını KidZitter’a emanet ederek Akmerkez’de diledikleri gibi zaman geçiriyor, sinema, alışveriş ve yeme-içme gibi aktivitelere vakit ayırabiliyor.

 1462782060_kidzania_go_otopark_570x313

Özel Konseptli Doğum Günü Kutlamaları

1 yaşından itibaren tüm çocukların doğum günleri kutlayabildikleri Akmerkez KidZania Go farklı konseptlerde avantajlı parti paketleri sunuyor. Doğum günü sahibine özel bir çok süprizin yer aldığı paketlerden davetli çocuklar da faydalanabiliyor. Tüm organizasyonun Akmerkez KidZania Go’ya ait olduğu partilerinde çocuklar unutamayacakları, eğlenceli bir gün geçiriyor.

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE