Hero Baby’den Doyurucu ve C Vitamini Kaynağı

1468396259_HeroBaby_Kar__s__kMeyveliYulafl___Kavanoz
Kontrollü doğal tarım ile Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, bebekler için besleyici bir lezzet sunuyor. Uzmanlar 6. aydan itibaren ek besine başlanmasının bebeklerde ilerde oluşabilecek diyabet ve çölyak riskinin önlenmesinde etkili olduğunu,, damak tadının ve çiğneme gibi motor aktivitelerinin gelişmesindeki önemini vurguluyor. Hero Baby, Türkiye’nin tek kavanoz mama üreticisi olarak Türk bebeklerinin damak tadına uygun ek besinler üreterek sağlıklı gelişimini desteklemeye yardımcı oluyor. Hero Baby, her mevsim olduğu gibi yaz aylarında da anneleriyle birlikte dışarıda daha fazla vakit geçiren bebekler için hem pratik hem de besleyici alternatifler sunuyor. Hero Baby, Karışık Meyveli Yulaflı kavanoz maması ile bebeklerin 6. aylarından itibaren doyurucu ve sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunurken bebeklere C Vitamini kaynağı da sağlıyor.
 
Doğru Besin Değeri ile Sağlıklı Büyümeye Destek
Bebek beslenmesine uygun, kontrollü tarım ile yetiştirdiği sebze, meyve ve tahıllarıyla lezzetli mamalar üreten Hero Baby, bebeklerin hem damak zevklerinin oluşmasına hem de gelişimlerine yardımcı oluyor. Ürettiği tamamlayıcı besinler ile bebeklerin besinsel ihtiyaçlarını karşılarken, yarı sindirilmiş tahıllı ürünleri ile de sağlıklı gelişimlerini destekliyor.
 
Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası Tebliği’ne Uygun
Hero Baby, Ankara’da bulunan Türkiye’nin tek bebek ve küçük çocuk ek gıda üretim tesislerinde doğadan bebekler için özel olarak seçilen meyveleri hiç bir koruyucu katkı maddesi eklemeden üretiyor.
 
Hero Baby Hakkında:
Uluslararası bir gıda firması olan Hero, 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor.
 
129 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde iddialıdır.
 
Hero Türkiye, kontrollü tarım ile Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini en doğal ve sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.
Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE