Faber-Castell Aquarell Serileriyle “İster Kuru İster Suluboya”

Faber_Caste2l1l

Faber-Castell’in hem kuru hem de sulu boya efektli “aquarell” özellikli boyaları yoğun ve capcanlı renkleri ile resim tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Gelato Mum boya, Creative Studio Art Grip Aquarell Anime Art set ve boya kalemleri, kolay ve pratik uygulaması ile çocuklardan yetişkinlere, tüm profesyonel ve amatör resim tutkunlarının keyifli bir boyama deneyimi yaşatıyor.

Faber-Castell Creative Studio Art Grip Aquarell Boya Kalemleri

Eşsiz üçgen dokusu, konforlu grip noktacıkları ve parlak renkleri ile özel bir tasarıma sahip olanArt Grip Aquarell boya kalemleri, uzun ömürlü kullanımı, kırılmaya karşı dayanıklı yapısı, iz bırakmadan silinme özelliğiyle yüksek kaliteli ve pürüzsüz bir boyama deneyimi yaşatıyor. Faber-Castell Art Grip Aquarell boya kalemleri ile çizim yapılabilmesinin yanısıra ıslak fırça uygulaması sonrasında tamamıyla çözünerek resimlere suluboya efekti veriyor.

Faber_Castell

Faber-Castell Creative Studio Art Grip Aquarell Anime Art Set

14-18 yaş arası gençler arasında oldukça popüler olan Japon çizim trendi ile yaratılan Faber-Castell Anime Çizim Seti, yaratıcı tutkularını harekete geçirenlerin ihtiyaç duydukları tüm gereçleri sunuyor. Anime çizim seti 8 adet Art Grip Aquarell renkli kalem, bir adet fırça, bir adet Grip 2001 2B kalem ve bir adet siyah su geçirmez PITT çizim kaleminden oluşuyor. College, Gothic, Fairies ve Fantasy olmak üzere konularına göre ayrılan setlerin her birinde farklı renkler yer alıyor. Yüksek kaliteli, suda çözünebilen boyaların renkleri her zaman canlılığını koruyor, iz bırakmadan silinebiliyor ve solmaya karşı dayanıklı özelliği ile dikkat çekiyor.

Faber_Caste2ll

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE