Yaş: 5-9 Etkinlik

Otomobil Boyama Şenliği
Süresi Geçmiş
23/04/2019
Beyoğlu, İstanbul
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Rahmi M. Koç Müzesi’nde yine renkli ve eğlenceli bir etkinlikle kutlanıyor. Bu yıl 8’incisi gerçekleştirilecek ‘Otomobil Boyama Şenliği’ kapsamında beyaza boyanan 2 otomobil, çocukların hayal dünyasıyla rengarenk olacak. Ayrıca müze ziyaretçileri için hazırlanan sürprizlerle 23 Nisan doyasıya kutlanacak....
Kelebeğin Serüveni
Süresi Geçmiş
22/01/2019
Kadıköy, İstanbul
Çocuklar, narin bale adımlarıyla çiçeklerde ve yıldızlarda gezecekler. Küçük bir tırtılın minik bir kozadan zarif bir kelebeğe dönüşümünün hikâyesi. Hem öğrenecek, hem eğlenecekler. Katılacak kişi sayısı; 20 kişi ile sınırlıdır. Atölye tarihinden beş gün öncesinde 0216 357 28 37 numaralı telefondan ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Katılımın beklenenin altında olması durumunda etkinlik iptal edilebilir.
Bale Adımları
Süresi Geçmiş
05/01/2019
Kadıköy, İstanbul
Baleye ilk adım nasıl olmalı? Ellerimi, kollarımı estetik bir biçimde nasıl açabilirim? Müziğin eşliğinde hareket edebileceğim, en güzel hayalim bale diyorsan sen de  atölyeye katılabilirsin. Katılacak çocuk sayısı; 20 kişi ile sınırlıdır. Atölye tarihinden beş gün öncesinde 0216 357 28 37 numaralı telefondan ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Katılımın beklenenin altında olması durumunda etkinlik iptal edilebilir.

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE