Çocukların en sevdiği çizgi karakterler yarı yıl tatilinde Vadistanbul’a geliyor. Cap Canavarlarla eğlence zirveye tırmanacak.

Vadistanbul, okulların kapanmasıyla beraber minik ziyaretçilerini eğlence dolu bir maceraya davet ediyor; sömestr tatilinde çocukları en sevdiği karakterlerle oyunlar oynamaya çağırıyor. Dünyanın en komik korkunçları Cap Canavarlar Vadistanbul’a geliyor. Cap Canavarlar, sömestr tatilinin ilk haftası olan 19-27 Ocak tarihleri arasında Vadistanbul’da olacak.

Cap Canavarlar Vadistanbul’da

Çocukların en sevdiği canavarlar onlar! Dünyanın en komik korkunçları Cap Canavarlar Vadistanbul’a geliyor. Yarı yıl tatilinin ilk haftası olan 19-27 Ocak tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında Vadistanbul zemin kat meydan alanda düzenlenecek Cap Canavarlar etkinliğinde; minik afacanlar, 3D bloklar, Diji Cap Sistemi, ışık yardımı, kumaşlar, düğme ve boncuklarla kendi özel Cap Canavarlarını tasarlayacak. Cap Canavarlar kostümleri giyecek çocuklar, Ufo Cap ve Dino Cap’ın şaşırtan şovları ile eğlenecek ve fotoğraflar çektirerek o anları ölümsüzleştirecek. Ücretsiz etkinlik, 4-12 yaş arası tüm çocuklara hitap edecek.

Etkinlik Bilgileri
Yaş Grubu

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE