Cam Boncuk Atölyesi

Kathre For Kids

Bu atölyeye katılan çocukların içindeki sanatsal enerji uyanırken aynı zamanda yaratıcılıkları&el becerileri gelişip farklı malzemeleri birleştirme fikirleri gelişiyor. Cam ve alevin dansının büyüleyici ışığıyla bilimin ve sanatın harmanlandığı bir dünyaya adım atıyorlar.Kathre for Kids, minik meraklıları öncelikle hayal kurmaya teşvik ediyor. Ilk aşamada alevde denemeler yapıp sonrasında istedikleri figürleri ahşap çubuklarla birleştirerek kitap ayraçları yapıyorlar. Çocuğunuz Cam Atölyesi’ne katılarak haftasonları kendisine bambaşka bir dünya yaratsın.

Sanat Terapisi ve Cam

Çalışma esnasında yoğun odaklanma gerektirmesi, alev ve camın etrafa yaydığı ışıkkişiyi günlük sıkıntı ve endişelerden uzaklaştırarak meditatif bir etki yapar.Özellikle yoğun stres altında çalışan kişilerin yurtdışında sıklıkla başvurduğu Art Theraphy yüksek konsantrasyon ve zihin boşalması sağladığı için cam ve alev sanatı sıklıkla kullanılmaktadır.
Sanatı bir “oyun” alanı olarak ele alan Kathre’ de çocuk ve yetişkinlere camın malzeme olarak kullandığı oyunlar oynamaktadır.

Cam Boncuklarla Kitap Ayracı Atölyesi 

Bu atölyeye katılan çocukların içindeki sanatsal enerji uyanırken aynı zamanda yaratıcılıkları & el becerileri gelişip farklı malzemeleri birleştirme fikirleri gelişiyor.Cam ve alevin dansının büyüleyici ışığıyla bilimin ve sanatın harmanlandığı dünyaya adım atıyorlar.

Kathre for Kids, minik meraklıları öncelikle hayal kurmaya teşvik ediyor. Ilk aşamada alevde denemeler yapıp sonrasında istedikleri figürleri ahşap çubuklarla birleştirerek kitap ayraçları yapıyorlar. Çocuğunuz Cam Atölyesi’ne katılarak haftasonları kendisine bambaşka bir dünya yaratsın.

Etkinlik sonunda yapılan tasarımlar çocuklara aittir.

FİYAT: 168 TL

Etkinlik Bilgileri
Yaş Grubu

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE