Sömestr Festivali

Sporun en eğlenceli hali Nerf ile tüm çocuklar İstMarina AVM’de buluşuyor. Tatil boyunca devam edecek turnuvada her gün üçerli grup halinde yarışacak çocuklar heyecan dolu kapışmada mücadele ederken sporun en eğlenceli haliyle tanışacaklar. Nerf etkinliği, çocukların enerjilerini dışarı atmalarına fırsat verirken aynı zamanda onları kıyasıya bir aksiyon ve macera içerisine çekerek doyasıya eğlendiriyor; bir takım olup birlikte hareket etmeyi sağlıyor ve sosyalleşmesine imkan tanıyor.

Çocuklar oyuna ve eğlenceye doyacak

Hasbro’nun süper oyunları, Bil Bakalım Kim?, Süper Doktor, Connect 4 ve Monopoly Junior ile Monopoly’nin unutulmaz maskotu İstMarina AVM’ye geliyor. Özel Hasbro Gaming Area alanında gerçekleşecek 4 muhteşem oyunda çocuklar tatil boyunca şans, eğlence, bilgi, yetenek ve dikkatlerini kullanarak eğlencenin yeni boyutuna adım atacak.

İstMarina AVM, eğlendirirken öğreten etkinliklerin yanı sıra oyuncak, eğlence ve yeme-içme markalarında minik ziyaretçilerine özel indirimlerle çocuklara tatil keyfini doyasıya yaşatacak. Tatil boyunca 12:00 – 19:00 saatleri arasında devam edecek tüm etkinlikler, çocukların ve ailelerinin ücretsiz katılımı ile gerçekleşecek.

Etkinlik Bilgileri

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE