“Notaların Dansı” Klasik Müzik Dinletisi

İstanbul Oyuncak Müzesi “Baby Concerts” ile  klasik müzik konserlerine devam ediyor…

Dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek klasik müzik konserinde küçük müzikseverler Edvard Grieg, Pyotr İlyiç Çaykovski , Antonio Vivaldi , Wolfgang Amadeus Mozart , Johann Sebastian Bach , Gioacchino Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini dinleme imkanı bulurken  kısa bir bale performansı ile  müzenin büyülü ortamında görsel ve işitsel bir şölen yaşayacaklar.

Her yaştan ziyaretçiye uygun olan klasik müzik dinletisi yaklaşık kırk dakika sürecektir. 0-12 yaş çocukların aileleri ile katılması gerekmektedir. Konsere sınırlı sayıda katılım sağlanabilmektedir ve rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Rezervasyonlar 09:45’a kadar geçerlidir.

Sanatçılar: Didem Karakaya, Flüt /  Alise Juska-Savga , Keman / Katarzyna Özdemir, Keman / İsmail Kaya, Çello  / Olga Yürükoglu , Balerin

Tarih: 22 Haziran Cumartesi
Saat: 11.00
Katılım Ücreti: 0-24 aylık bebekler ücretsiz, 2 yaş itibari ile 60 TL’dir. (Müze giriş ücreti dahildir). Etkinlik ücretlerimizde kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir ve yerler numaralı değildir.

Etkinlik Bilgileri

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE