Çocuk Karnavalı

İstanbul’un en özel hissettiren alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, sömestir tatilini karnavalla renklendiriyor. Çocuklara yönelik eğlenceli, öğretici, yaratıcılığı teşvik eden aktivitelerin bir arada toplandığı karnaval, 26 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Cevahir’de minik ziyaretçilerini bekliyor!

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, sömestir tatilini doyasıya yaşatacak “Çocuk Karnavalı” ile dopdolu bir içerik sunuyor. Çocuklara hem eğlenebilecekleri hem sosyalleşebilecekleri aktivitelerle bambaşka bir sömestir deneyimi sunan İstanbul Cevahir Çocuk Karnavalı, 13:00 – 18:00 saatleri arasında 1. kat orta alanda gerçekleşecek.

Dolu Dolu Bir Karnaval
Karnaval alanı, sunduğu birçok eğlenceli aktiviteyle çocuklara keyifli bir günden daha fazlasını yaşatacak. Karnavala katılan herkesi; Ezo Sunal ile LaLaLa konseri, Ayşegül Dede ile masal dinletisi, Olcay Kutluca ile illüzyon gösterisi, mini çocuk tiyatrosu, karikatür çizimi, pandomim, maskot bando, jonglör gösterileri ve birbirinden keyifli aktiviteler bekliyor. Ayrıca karnavala gelen minikler, alandan onlara ikram edilecek eğlenceli atıştırmalıklar ile ayrılacaklar. İstanbul Cevahir Çocuk Kulübü’nde gerçekleştirilecek birbirinden keyifli atölyeler ile de çocuklar sömestirin tadını doyasıya çıkaracak.

Etkinlik Bilgileri
Yaş Grubu

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE