Cambaz Kedi ile Palyaço

Cambaz Kedi ile Palyaço oyunu sizlerle…

Oyun; ustasından sihirbazlık numaraları öğrenmiş bir palyaço ile sevimli bir kedinin karşılaşıp dost olmaları ile başlamaktadır.

Sahibinin kötü davranışlarına maruz kalan kedi çareyi kaçmakta bulmuştur. Kalacak yeri olmayan kedinin imdadına iyi kalpli dost palyaço yetişir. Kediyle dostluk kurar. Evde hayvan beslemesine karşı olan annesi kediyi istemez. Palyaço sevimli kediyle birlikte ustasının çiftliğinde ona da bir yuva yapmak üzere yollara düşer. Yolda hayvan düşmanı bir adama rastlarlar. Adam kediyi hemen tanır ve kedinin sahibi olduğunu söyler. Yanında tasmalı köpeğine de kötü davranan adamın elinden köpeği , kedi ve palyaço birlik olup kurtarırlar.

Ve yolda bir sürpriz ile karşılaşırlar. Palyaçonun Anne ve Babası onlardan evvel çiftlikte olmuşlardır ve bu duruma kahramanlarımız çok sevinirler. Bütün kahramanlar yalnızca kavuştukları bu dostlarımıza değil diğer can dostlarımıza sahiplenmenin gerekliliği üzerine plan kurarlar. Sevimli kedi ve köpek arkadaşlığı , dostluğu ve özgürce yaşamanın mutluluğuna ulaşırlar. Sevgi, dostluğu ve birlikte yaşamanın Sevinci ile bu oyundan çevreye bir ışık tutmanın sevinciyle…

Yazan – Yöneten: Nihat Nadi Ülger
Oyuncular: Ata Berk Bingöl, İrem Salı, Hıdır Can Bal, Hakan Güneş
Reji Asistanı: Simge Salı
Işık-Efekt : Efe Poylu
Teknik Sorumlu: Enis Berk Öztürk
FİYAT: 34 TL

Etkinlik Bilgileri
Yaş Grubu

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE