Gülüşlere Yolculuk

Gülüşlere Yolculuk çocuk oyunu sizlerle buluşuyor.

Hikaye, gülüşlerini kaybeden ve eski mutluluğunu geri kazanmak isteyen bir çocuğun hikayesidir. Bu çocuk gülüşlerine tekrar kavuşmak için büyücünün yanına gelir. Büyücü çocuğa bunu başarmanın tek yolunun düş ülkeye gitmek olduğunu söyler ve yanına yardımcısı Yamak’ı vererek onu bir seyahate gönderir. Çıktıkları macerada önce, konuşan ormana giderler. Konuşan orman, orman cinlerinden şikayetçidir.

Orman cinleri ağaçların yaşadıkları yeri işgal etmiştir. Onları gönderdikleri zaman düş ülkenin yerini söyleyeceklerini anlatırlar. Bunun üzerine çocuk ve Yamak orman cinlerinin yanına giderler. Fakat orman cinleri türlü numaralarla onların akıllarını karıştıracak kadar zekidirler. İkisini kandırmak için her şeyi yaparlar ama çocuk oynadıkları oyunları anlar.

Orman cinleri de dev kurbağalardan dolayı köylerini terk etmek zorunda kalmışlardır. Onlara da yardım etmek isteyen ikili dev kurbağaları aramaya başlarlar. Sonunda onları da bulan çocuk ve Yamak, dev kurbağaların da sorununu çözerler. Herkesi eski neşesine kavuşturmayı başaran çocuk yeniden gülümseye başlar. Aslında bulunduğu yerin düş ülke olduğunu anlar ve başarmanın verdiği mutlulukla gülüşlerine tekrar kavuşur.

FİYAT: 30 TL

Etkinlik Bilgileri
Yaş Grubu

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE