Dyson ile Temiz Hava Soluyoruz

Dyson-Pure-Cool™-(11)

Dyson Pure Cool™ (5)
Şehir hayatında, özellikle İstanbul’da son zamanlar sayısı her gün artan inşaatlar sebebiyle sadece dışarıda değil, camdan giren toz ve kirden dolayı evimizde de temiz hava solumak pek de mümkün olmuyor. Malum, parkların ve bahçelerin de sayısı gün geçtikçe azaldığı için çocuklarımıza temiz hava sunmakta zorlanır olduk. Buna bir de astım gibi solunum yolları problemleri eklenince nefes almakta zorlanıyoruz. Uzmanlar, astımın çocuklarda yüzde 90 alerjik kökenli olup, bazen alerjik bronşit olarak da adlandırıldığını söylüyor. Gerek dünyada gerekse ülkemizde alerji en çok ev tozu akarına karşı gelişmekteymiş. Bunu önlemek için evdeki havayı temizlememiz gerekiyor. Sizi hem evinizdeki havayı temizleyebileceğiniz hem de sıcak yaz günlerinde havayı serinletebileceğiniz Dyson Pure Cool ile tanıştırmak istiyoruz. Dyson Pure Cool hem havayı temizliyor hem de Air Multiplier teknolojisi ile serinletiyor.
Dyson-Pure-Cool™-(9)
Dyson Pure Cool havadaki 0.1 mikron yani saç telinden 100 kat daha ince boyuttaki bakteri, polen, alerjen, toz ve kokular gibi ultra ince partikülleri dahi hapsedebiliyor.
Dyson-Pure-Cool™-(8)
Dyson Pure Cool™ (5)
 
Dyson, odadaki havayı temizlerken, ihtiyaç duyduğunuzda da serinlik sağlıyor. Bunu yaparken de uzun mesafeli hava akımı ve aynı zamanda da temiz hava sirkülasyonu sağlıyor. Ürünün her ay filtre değişimi ya da bakımı gerekmiyor. Özellikle temel fonksiyonu hava temizleme olan diğer cihazlarda filtrenin çıkarılması, yıkanması ve kurutulması gibi aylık rutinlerin filtrenin yapısını bozduğunu ve filtrenin havadaki partikülleri etkili hapsetme özelliğini kaybetme olasılığının yüksek olduğunu fark eden Dyson mühendisleri 1 yıl boyunca hiçbir bakım gerektirmeksizin çalışan patentli 360˚ Glass HEPA Filtre’yi tasarlamış. Dyson Pure Cool™ ile filtre yenileme işlemi 60 saniyeden daha az sürmekte, aynı filtreyi 4382 saat boyunca kullanabiliyorsunuz.
Dyson-Pure-Cool™-(7)
Alışılmış hava temizleyicileri havayı eşit olarak dağıtmazlar, havayı tavana doğru yayarlar. Sadece Dyson Pure Cool™ Air Multiplier™ teknolojisi ile diğer hava temizleyicilere göre, uzun menzilli mesafelerde bütün oda boyunca daha temiz hava sirkülasyonu da sağlıyorlar.
Dyson-Pure-Cool™-(10)
Dyson Pure Cool™ (5)
Aleti denediğimizde çok hafif olduğunu gördük. Klima gibi duvara monte edilmesi gerekmediği için de oldukça pratik. Bir odadan diğerine kolayca taşıyabiliyorsunuz. Odayı serinletmesi de oldukça kısa sürüyor.

Dyson Pure Cool™ (5)

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE