Dory-Nemo’yla Unutulmaz Bir Maceraya Dalmaya Hazır Mısınız?

DoryNemo___32_

Disney/Pixar’ın yediden yetmişe herkesin sevgisini kazanan ve gişe rekorları kıran çizgi filmi “Kayıp Balık Nemo”, devam filmi “Kayıp Balık Dory” ile geri dönüyor. En sevdiğimiz balık olan Nemo’ya yeni filmde sempatikliği, komikliği ve iyi kalpliliğiyle sevgimizi kazanan Dory de ekleniyor ve maceraca hız kesmeden devam ediyor.

 DoryNemo___22_

Eylül ayında vizyona girecek olan ve herkesin heyecanla beklediği devam filmi “Kayıp Balık Dory”den ilham alan American Tourister, çocukları bu sevimli sualtı kahramanlarıyla buluşturuyor ve Dory ile Nemo’yu hep yanında taşımaları için birbirinden güzel çanta alternatifleri sunuyor.

Sert ve yumuşak kapaklı farklı boyutlardaki sırt çantalarından, farklı stillerde kalem kutularına ve çek çekli çantalara kadar, geniş bir ürün yelpazesi sunan American Tourister Dory-Nemo serisi, capcanlı mavi tonları ve sevimli Dory-Nemo desenleriyle bu yaz tüm çocukların vazgeçilmezi oluyor.

 DoryNemo___12_

1910 yılında kurulan Samsonite, modaya yön veren seyahat çözümleriyle dünyanın önde gelen valiz markaları arasında yerini almaktadır. Araştırma, geliştirme ve inovasyona bağlılığıyla kendini sürekli yenileyen marka, Curv® materyal kullanımını da içeren bir dizi sektörel yenilikle bilinirliğini artırmıştır. Samsonite seyahat, iş gezisi, günlük ve kişisel aksesuar ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de de bilinir ve güvenilir bir marka olan Samsonite, hafif ve sağlam ürünleriyle seyahat severler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

DoryNemo___2_

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE