Disney 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutluyor

disney_cocuk (2) disney_cocuk (3)
23 Nisan coşkusu Disney Channel ekranlarını süslüyor.
Disney Channel, bayrama özel yayınlarıyla çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oluyor. Disney’in izlenme rekorları kıran, pek çok dalda Oscar ödülleri bulunan “Aslan Kral” efsanesinin üçüncü jenerasyonda devam eden hikâyesini konu alan çizgi film serisi Aslan Koruyucular; Kükreme Geri Dönüyor adlı 44 dk’lık özel bölümüyle 23 Nisan saat 17:00’de Disney Channel’da başlıyor.
23 Nisan’ın bayram coşkusunu Disney’in sihirli dünyasıyla birleştirebilme hedefiyle, itinalı hazırlıkların sürdüğünü belirten Disney Türkiye Ülke Müdürü Giovanni Mastrangelo; “Dünya genelinde yalnızca Türkiye’de çocuklara armağan edilen bu bayramı, Disney’e yakışır bir coşkuyla kutlayabilmek için çok özel sürprizler hazırladık. Perakende aktivasyonları ve Disney Channel’da yer vereceğimiz yepyeni içerikler sayesinde Disney’in hayal gücü, eğlence ve yaratıcılık dolu dünyasını tüm ülke genelinde çocuklarla buluşturabilmeyi hedefliyoruz. Disney ailesi olarak yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyoruz” dedi.
disney_cocuk (1)

Perakende, Disney sihri ve Çocuk Bayramı heyecanını bir araya getiriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanı perakende tarafında gerçekleştirilecek çok özel alışveriş fırsatları ile taçlandırılıyor. Tüm ay boyunca sürecek 23 Nisan coşkusu Disney, Hasbro ve Toyzz Shop işbirliğiyle gerçekleşecek “Hayal Et Prenses” kampanyası ile ailelere unutamayacakları bir deneyimin parçası olma şansı sunuyor. Kampanya ile Türkiye’den 4 kişilik iki aile, Eylül ayında sihirli bir haftasonu geçirmek üzere Disneyland Paris’e gönderilecek ve bu kapsamda kendileri için düzenlenecek “Hayal Et, Prenses Kutlama” balosunda katılma şansı elde edecek.Ayrıca; kampanyaya katılan 10 şanslı çocuğa da yenilenen Disney prenseslerinin bir arada olduğu muhteşem seriyi kazanma fırsatı sunulacak. Kampanyaya katılım için son gün 31 Mayıs. Ayrıntılı bilgi için: www.prensesyarismasi.com

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE