Çocuklarınızla Kayak Tatiline Çıkmadan Decathlon Mağazalarına Uğrayın!

Kayak tatili için alışverişinizi yaparken aradığınız her şeyi tek mağazada bulmak istiyorsanız Türkiye’nin ilk ve en büyük megaspor mağazası Decathlon’a mutlaka uğrayın! Sezon trendi renk ve desenlerde kayak montlarından, sizi sıcak tutacak içliklere, sporcular tarafından geliştirilmiş tasarım ve teknoloji harikası snowboard ve kayaklardan, her hava koşuluna uygun kayak gözlüklerine, çocuklarınızın güvenliği için kayak kasklarına kadar kış sporlarıyla ilgili  aradığınız tüm ürünler çok uygun fiyatlara Decathlon mağazalarında.

decathlon_kazak_kıyafetleri_5
Türkiye’deki 15 mega-spor mağazası ve tüm Türkiye’ye gönderim yapan online alışveriş sitesiyle spor tutkusunu 7’den 70’e yaymaya devam eden Decathlon’da kış sporlarıyla ilgili binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz. Decathlon’un kış sporları markası Wedze’nin  amatörden profesyonele çocuktan yetişkine farklı yaş grupları ve seviyeler için çok uygun fiyatlara kayak/snowboard ekipmanları, kıyafetleri ve aksesuarları bulunuyor.
 
decathlon_kazak_kıyafetleri decathlon_kazak_kıyafetleri_2
Decathlon’un kış sporları markası Wed’ze’nin  ürünleri arasında çocuklarınız için rengarenk kayak mont ve pantolonlarından , sıcacık içliklere, kızaklardan kayak gözlüklerine, berelerden kasklara kadar yüzlerce kış sporları kıyafet,ekipman ve aksesuarı bulunuyor. Üstelik Decathlon’un online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile spor tutkusu tek tıkla tüm Türkiye’ye ulaşıyor!
decathlon_kazak_kıyafetleri_3 decathlon_kazak_kıyafetleri_4

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE