Çocukların Renkli Dünyasına Ayak Uyduran Tasarım:"Contour 21"

Günümüzde banyolar sadece yetişkinler için değil çocuklar için de özel bir yaşam alanına dönüştü. Çocukların tuvalet eğitimlerine yardımcı olmak için tasarlanan Contour 21 bu süreci renklerle birleştirerek eğlenceli bir hale dönüştürüyor.

Ideal Standard Contour 21  (2)

Ideal Standard’ın ünlü tasarımcılarından Franco Bertoli tarafından tasarlanan Contour 21’in rengarenk klozet kapakları, çocuklara banyoları sevdirme konusunda iddialı. Kırmızı, sarı, mavi gibi göz alıcı renklerin kullanıldığı Contour 21 klozet kapakları, şık görünümünün yanı sıra çocukların kolayca oturabileceği ve rahat edebileceği tasarımıyla da onlar için konforlu bir banyo deneyimi sunuyor. 

Ideal Standard Contour 21  (1)

Çocuklar için kusursuz hijyen

Normal klozetlerde sağlığa zararlı organizmaların üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldırdığı için mikrop ve kalıntı bırakmadan üst düzey temizlik sağlayan Rimless özelliği, banyolarda çocuklar için kusursuz bir hijyen sağlıyor. Rimlessteknolojisiyle üretilen Contour 21 klozetler, çocukların daha sağlıklı bir ortamda yaşamalarına olanak sağlıyor.  Yavaş kapanan klozet kapağı özelliğiyle de güvenli bir kullanım sunan Contour 21, çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE