Çeşme Quente Beach'te Çocuklar İçin Yaz Boyu Sanat

sanat_atolyesi

Çocukluk dönemlerimizi düşündüğümüzde, belki de belleğimizde yer eden en renkli anların yaz aylarına denk geldiği konusunda çoğumuz hemfikir oluruz.

artist-costume-ehow

Çocuklar için bu özgür ve masalsı dönemi; düş dünyalarını renklendirecek nitelikte sanatsal aktivitelerle beslemek, çocukların hayal gücünde yeni ufuklar açarak yaratıcılıklarını geliştirmek, düşüncelerini sanatla somutlaştırmalarına fırsat tanımak amacıyla bu yaz Çeşme’de “Çocuklar için Sanat” kavramını hayata geçirerek ARTIZ KIDZ Sanat Atölyesi kapılarını açıyor!

I-am-an-artist

Çeşme’de bir ilk niteliği taşıyan ARTIZ KIDZ Sanat Atölyesi program içeriği, New York Museum of Modern Arts (MoMA) Aile programlarından ilham alarak oluşturulan yepyeni bir sanat platformu niteliğindedir.

Paints and brushes

Faber – Castell ürün sponsorluğunda gerçekleştirilecek ARTIZ KIDZ Sanat Atölyesi, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca, Çeşme’de Paşalimanı Mevkii’nde yer alan Quente Beach Club içerisinde 2 – 12 yaş aralığında yer alan tüm çocuklar için haftanın 6 günü, saatlik atölye çalışmaları düzenliyor olacak.

quente-beach

Haftanın 5 günü gerçekleştirilecek atölye çalışmalarının yanı sıra, her hafta belirli günlerde düzenlenecek olan “Konuk Tasarımcı” buluşmaları atölye çalışmalarını renklendirecek. Çocuklar, “Konuk Tasarımcı” buluşmalarında; tasarımcılarla birebir tanışma fırsatı ve birlikte özgün üretimlere imza atma şansı yakalayacaklar.

Sanat atölyesi 1 Temmuz – 31 Ağustos arası Çeşme Quente Beach çocuk parkında tüm çocukları bekleyecek.

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE