Bugüne Kadarki En Büyük Oyun Seti

1469520551_HW_EFSANE_KOLEKS__YONUM
Hot Wheels’in 36 oyuncak araba kapasiteli ve birbirinden farklı oyun alanları bulunan Mega Garaj seti, yaz döneminde çocuklara, büyük boy eğlence sunuyor. Hot Wheels’in bugüne kadarki en büyük oyun seti olan Mega Garaj aynı zamanda koleksiyoncuların da gözdesi olacak.
 
Erkek çocukların en sevdiği oyuncak araba markalarından Hot Wheels’in bugüne kadar ürettiği en büyük oyun seti ile tanıştınız mı? Hot Wheels’in erkek çocukları ve meraklılarına en güzel hediyesi Hot Wheels Mega Garaj’ın içinde yok yok. 36 araç saklama kapasitesi bulunan ışıklı ve sesli Mega Garaj setinde, çocukların keyifle oynayabilecekleri yarış pistleri, itfaiye ve benzin istasyonu gibi şehir temalı bir çok oyun alanı da bulunuyor. Üstelik araçları katlar arasında taşıyabilen asansörü ve tüm Hot Wheels oyun setlerine bağlanabilen turuncu pistli yolları sayesinde çocuklar, hayallerindeki araba garajı ve oyun setine aynı anda sahip olabiliyor.
Çocuklar, 5 adet Hot Wheels araç ve bir adet Hot Wheels helikopteri bulunan muhteşem seti açar açmaz keyifli oyun dünyasına dalabilecek.
 
Koleksiyonunu paylaşan Mega Garaj’ı kapacak
Hot Wheels sosyal medya üzerinden bir de kampanya başlattı. ‘Efsane Koleksiyonum’ adıyla 3 Eylül’e kadar devam edecek kampanyada, Hot Wheels koleksiyonunu paylaşan ve en fazla beğeni alan 5 kişi, Mega Garaj’ın sahibi olacak. Koleksiyonerler, Hot Wheels’in web sitesine yükleyecekleri ‘Efsane Koleksiyonları’nın fotoğraflarına aldıkları beğeni sayısına göre değerlendirilecek.
 
Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE