Bodrum’da Çocukla Tatilin Adresi: Casa dell’Arte

bodrum_20

Çocuğunuz da en az sizin kadar keyifli ve aktivitelerle dolu bir tatil geçirebilir. Torba’da bulunan, Türkiye’nin ilk ve tek sanat oteli Casa dell’Arte, çocuklarınıza tatilin yanında çeşitli aktivitelerle verimli zaman geçirmeyi vaat ediyor. Aktiviteler o kadar eğlenceli ki siz bile tatilinizi çocuklarınızın için planlanan aktiviteleri ile geçirmek isteyebilirsiniz.

Otelin aile bölümünde bulunan odalar oldukça geniş ve konforlu. Çocuklar kadar büyüklerin de keyifle yüzebileceği havuz (çocuk havuzu da var!) dışında otelin önünde çocukların kumla oynayabileceği kendi plajı da bulunuyor.

bodrum_21

Yaratıcı ifadenin ve fiziksel faaliyetlerin çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunduğu gerçeğinden hareketle Casa dell’ Arte Çocuk Kulübü; yaratıcılığı, hayal gücünü, sanatsal ve fiziksel becerileri geliştirmeye odaklı atölye çalışmaları ve faaliyetler düzenliyor. Aslına bakarsanız Casa dell’Arte Çocuk Kulübü’ndeki hiçbir gün birbirinin aynı değil. Her ayrı gün kendine özgü deneyimler, maceralar ve yaşam tecrübeleri ile dolu. Her gün 10:00 ila 18:00 arasında 4-12 yaş grubu çocuklar için faaliyette olan Çocuk Kulübü sadece 12:00 ila 13:00 arasında yemek molası sebebi ile kapalı.

bodrum_22

Sanat Atölyeleri

Casa dell’Arte Sanatçı Rezidansı’nda çalışan sanatçılar çocuklara çizim, resim, seramik, kolaj, origami, kağıt hamuru ve pek çok güzel sanat alanında eğitim vermekte. Atölye çalışmaları öğlenleri hemen yemekten sonra başlayıp 1,5 saat sürüyor.  Atölye çalışmalarının hangi alanda olacağı genellikle kulüpteki çocukların yaşlarına ve ilgi alanlarına göre belirleniyor çünkü amaç herkesin bu atölye çalışmalarına iştirak etmesi ve bu sırada iyi vakit geçirip eğlenmesi.

Açıkhava  Aktiviteleri

Çocuk Kulübü açıkhava aktiviteleri arasında yüzme, şnorkelli dalış, deniz kabuğu toplama ve sahilde ve çim üzerinde gerçekleştirilen faaliyetler de yer alıyor. Tüm aktiviteler iyi eğitimli, uzman, samimi ve sıcakkanlı hocalar eşliğinde gerçekleştiriliyor.

bodrum_23

Akşam Kaçamağı

Unutmadan söyleyelim; her ne kadar çocukla tatile gitmiş olsanız da eşinizle baş başa, romantik bir akşam yemeği yemek istemeniz halinde Casa dell’Arte çocuk bakıcısı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken otel görevlisine isteğinizi iletmek.

bodrum_24

 
 

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE