Barbie Çocukları Macera Dolu Bir Uzay Yolculuğuna Çıkaracak!

barbie

Kız çocuklarına ilham veren ve onları kariyer edinmeye özendiren Barbie, yepyeni maceralarıyla beyaz perdede. 19 Ağustos’ta vizyona girecek ‘Uzay Macerası’ filminde Barbie, takım arkadaşları ve sevimli kedisi Pupcorn ile birlikte galaksiyi karanlıktan kurtaracak.

barbie2

Atıldığı birbirinden farklı maceralarla çocukların hayal gücünü ve kendine olan inancını güçlendiren Barbie, yeni macerasında yıldızları sönen galaksiyi karanlıktan kurtarıyor. Barbie’nin 19 Ağustos’ta vizyona girecek Uzay Macerası filmi, çocukları heyecan dolu bir uzay yolculuğuna çıkaracak.

barbie3

Uzay Macerası’nda Barbie, sevimli ve sadık dostu Pupcorn ile uçan kaykayının üzerinde evrenin derinliklerine doğru yola çıkıyor. Yıldızların danslarının yavaşlaması ve ışığının sönmeye başlaması sebebiyle oluşturalan ekibe katılan Barbie, galaksiyi kurtarmak için kozmik bir yolculuğa çıkıyor. Harika yeteneklere sahip arkadaşları ile birlikte galaksiyi kurtarmak için görev alan Barbie, kalbinin sesini dinleyerek ve arkadaşlarının da yardımıyla kısa sürede tüm evrenin beklediği bir lider oluyor. Barbie’nin bu heyecan dolu yolculuğuna sadık ve sevimli dostu Pupcorn da eşlik ediyor.

Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE