Arzum ile Çocukların Beslenme Çantaları Şenlenecek

ekmek 3
Arzum Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi, kahvaltıda, ara öğünlerde, akşam yemeklerinde çocukları için sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamak isteyen annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Arzum Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi ile sabah kahvaltıları için tost, ara öğünde hamburger veya sıcak bir sandviç, akşam yemeği için 180 derece açılabilir üst gövdesi sayesinde ızgara yapılabiliyor. Bu sayede annelerin beslenme çantası hazırlama derdi kolaylaşıyor.
 
Her öğünde çocuklarına lezzetli yiyecekler hazırlamak isteyen annelerin yüzünü güldüren Arzum Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi, yapışmayan ısıtıcı plakalardan oluşuyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövde ile gıdaları ezmeden pişirirken, çıkarılabilir yapışmaz plakaları sayesinde bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor.
 
1800 Watt güçle çalışan Arzum Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi, tek seferde dört dilim tost yapabiliyor. Kilitleme mandalı sayesinde dik konumda muhafaza edilebiliyor ve tezgah üzerinde daha az yer kaplıyor. Çok seçenekli kullanımı sayesinde okul dönemindeki çocuklarına yemek hazırlarken annelerin işini kolaylaştırıyor.
Benzer Yazılar

Haftalık E- Bültenimize Abone Olun!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!
CLOSE
CLOSE