35. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda 27 Yetenekli Çocuğa Ödül

35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması (1)

Türkiye’nin yedi bölgesinin yanı sıra KKTC, Almanya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve Suudi Arabistan’dan 50 bine yakın resmin katıldığı 35. Pınar Resim Yarışması’nın ödül töreni, İstanbul Büyükada’da düzenlenen Sanat Haftası’nda gerçekleştirildi.

35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması (2)

Ressam Prof. Ergin İnan ve Ressam Prof. Zahit Büyükişliyen gözetiminde atölye çalışmalarına katılan çocuklar, sanatla dopdolu bir hafta geçirdi. Birçoğu ilk kez İstanbul’u ve hatta denizi görme şansı yakalayan çocuklar, Sanat Haftası’ndan mutlu yüzlerle ayrıldı.

35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması (5) 35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması (4) 35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması (3) 35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması - Ressam Ergin İnan Pınar Sanat Haftasına katılan çocuklarla (8) 35 Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması - Ressam Ergin İnan Pınar Sanat Haftasında yetenekli çocuklara sertifikalarını takdim ederken

KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

ASİL

1. Meral Hayrunnisa Düzgün / Şanlıurfa / Profilo Ortaokulu

2. Enes Yılmaz / Gaziantep / Mahmut Fehime Güleç Ortaokulu

3. Melis Eroğlu / Gaziantep / Bahçeşehir Koleji

EGE BÖLGESİ

ASİL

1. Aslı Eylül Demir / Aydın / Valiler İlkokulu

2. Atakan Atmaca / İzmir / Sev Koleji

3. Günay Alp Barkacı / İzmir / Karşıyaka Koleji

MARMARA BÖLGESİ

ASİL

1. Selcen Türkmen / İstanbul / Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez Ortaokulu

2. Ecem Eylül İnci / İstanbul / İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

3. Yağmur Ceylan / Balıkesir / Susurluk Mehmetçik Ortaokulu

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

ASİL

1. Celalettin Aydın/ Ankara / Akıllı Okullar

2. Taylan Örs / Ankara / Selçuklu Şerife Akkanat İlkokulu

3. Gökhan Efe Öztürk / Ankara / Fevzi Özbey Ortaokulu

AKDENİZ BÖLGESİ

ASİL

1.Aydın Demir / Antalya / Özel Ant – Çağlayan Münire Sürücü İlkokulu

2. Şefika Uluçay / Antalya / Melahat Faraçlar Ortaokulu

3. Turan Salih Şahin / Mersin / Durmuş Ali Toksoylu İlkokulu

KARADENİZ BÖLGESİ

ASİL

1. Arda Alper / Zonguldak / Kilimli Cumhuriyet Ortaokulu

2. Enise Zeynep Kanbur / Samsun / Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu

3. Şeyma Gökbel / Çorum / Org. Ahmet Çörekçi Y.B.O.*

YEDEK

1.​ Boran Tan / Samsun / Doğa Koleji

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

ASİL

1. Aysel Saka / Malatya / 23 Nisan Ortaokulu

2. Bahar Köken / Kars / Özel Sultan Alparslan Eğitim Kurumları Burhanettin Akhan İlkokulları

3. Belgin Yıldız / Hakkari / Şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

ASİL

1. Selen Davulcu / Yakındoğu İlkokulu

ALMANYA

ASİL

1. Eylül Ulaş / Neuessener Grundschule Essen

KATAR

ASİL

1. Lamees Mansor Al – Khawi / Jordanian Okulu

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

ASİL

1. Rohit Sanjoy / Kinder Garden Stateres*

YEDEK

1.​ Kelvin Mathew / School of Knowledge

KUVEYT

ASİL

1. Wafa Anwar Anwar / International School of Pakisthan Kuwait

SUUDİ ARABİSTAN

ASİL

1. Mugtaba Mustafa Eltayeb / Inspire International Academy

TÜRKİYE’DEKİ ÖZEL EĞİTİM VE UYGULAMA OKULLARI (SAMSUNG TABLET KAZANANLAR)

ASİL

1. Kadriye Kaya / Mersin / Hüseyin Polat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

2. Efe Burak Sert / İzmir / Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı

3. Azat Arslan / Mersin / Hüseyin Polat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

TÜRKİYE’DEKİ ÖZEL EĞİTİM VE UYGULAMA OKULLARI (RESİM MALZEMESİ KAZANANLAR)

1. Hacer Han / Bursa / Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

2. İslim Kılıç / İstanbul / Hamit İbrahimiye Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

3. Tuğba Yüksel / Mersin / Hüseyin Polat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

4. Seren Eren / Mersin / Hüseyin Polat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

5. Aleyna Atlı / İzmir / Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı

6. Sena Güçlü / Samsun / Fahriye Kemal Kızılot Özel Eğitim Uygulama Merkezi

Benzer Yazılar
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!