Oyun Odalı Mekanlar

Luppa

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Mart 2015’te kurulan Luppa, sunduğu lezzetler ve 3-14 yaş arası çocuklar için harika oyun odaları ile ailenin bütün fertlerinin kalplerini kazanıyor. Menüsünde, yetişkinler için pek çok seçenek bulunduran Luppa, çocuk menüsünü de oldukça geniş tutmuş (Yemeklerin yanında ayran veya portakal suyu çeşitleri sunuyor). Bunlara ek olarak, özel pastaları, Fransız şeflerinin yaptığı ekmekler, çikolata ve tatlılar kesinlikle denemeye değer, üstelik diyabetik ürünleri de mevcut. Hizmet hızlı ve güler yüzlü.

Kış aylarında çeşitli kişisel workshoplar ve anne-çocuk atölyeleri de düzenlemeye başlayacak olan restoran, çocukları gerçekten düşünüyor. Kadınlar tuvaletinde yer alan çocuk klozeti ve lavabosu, alt değiştirme ünitesinin yer aldığı engelli tuvaleti (aynı zamanda emzirme odası vazifesi de görüyor), 3-7 yaş arası çocuklar için uygun ve eğitimli ablaların her an bulunduğu, yumuşak oyuncaklardan oluşan oyun odası, onun yanındaki 7-14 yaş arası çocuklar için uygun çeşitli atari, Xbox ve fiziksel oyunların olduğu odası ve sayabildiğim kadarıyla 10 tane her daim temiz tutulan mama sandalyeleri ile annelere büyük rahatlık sağlıyor.

Çocuk odası ile ilgili biraz daha detay vermek gerekirse, çocuklar bir ebeveyni tarafından isim ve iletişim numaraları bırakılarak odaya kabul ediliyor. Ayakkabılar çıkıyor ama çorap mutlaka olmak zorunda. Odanın tek bir çıkışı var ve kendi başlarına dışarı çıkamıyor çocuklar, ismini bırakan ebeveynin alması gerekiyor. Okul öncesi çocuk eğitimi alan ablaları hep yanlarında ve küçük çocuklara oyunlarında destek oluyor, yoga bile yaptırıyorlar!

Kendine ait park yeri de olan Luppa gidip görülesi, çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakıp kendi başınıza (veya arkadaşlarınızla) brunch,yemek veya kahve saatlerinizi iç huzuru ile geçirebileceğiniz bir yer olmuş.

Bebek odası: Var
Oyun odası: Var
Otopark: Hem binanın önünde hem de yanında park yeri mevcut.
Vale hizmeti: Yok

Yazan: Meriç Tuna


Bültene üye ol