Oyun Odalı Mekanlar

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Tiyatrosu ve Deneyim Kulübü

İletişim Bilgileri Detaylar

MEKAN Zühtüpaşa Mahallesi, Recep Peker Cd. No:19, 34724 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ https://www.fenerbahcedusyeri.com/

TELEFON0216 700 10 83

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Düşyeri’nin ‘Eğlenceli Eğitim’ sloganı ile hazırladığı kaliteli ve güvenilir içerikler şimdi Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü'nde çok boyutlu bir deneyim fırsatı ile çocuklarla buluşuyor. İki ekmek aldım şarkısıyla izlenme rekorları kıran Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri ile eğlenceli eğitim modeli tüm çocuklarla buluşuyor.

Pepee yeni bölümleri için yoğun talepte bulunan tüm sevgili Pepeeci çocuklar şimdi Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulubü Sahnesi'nde Pepeeli yepyeni gösterilerle unutulmaz anılar bekliyor. Okul öncesi şarkılar arasında en sevilen çocuk şarkıları olan Pepee şarkıları, türküler, çocuk oyunları, horonlar ve oyun havaları ile dopdolu Pepee gösterileri çocukları bekliyor.

Eğlenceli ve eğitici çizgi film denildiğinde akla ilk gelen kahraman Pepee’nin kaliteli içerik gücü ile gelişimleri desteklenen çocuklar şimdi Fenerbahçe Düşyeri  Çocuk Deneyim Kulübü Sahnesi’nde birbirinden eğlenceli ve eğitici tiyatro oyunu ve müzikal filmler tadında renkli müzikallerle unutulmaz anlar yaşıyor.

Okul öncesi eğitimde bir marka olan nam-ı diğer eğlenceli pedagoji okulu Düşyeri; kaliteli, yaratıcı ve güvenilir içerik gücü ile çocuk gelişimi bölümünde öncü olmaya devam ediyor. Pepee izleyerek büyüyen nesiller, Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’nde birbirinden eğitici ve eğlenceli deneyimlerle eğlenerek gelişiyor.

Deneyim atölyeleri, STEAM alanları olan bilim, sanat, matematik, teknoloji, mühendislik alanlarında gerçekleşiyor. ‘Kodlama nedir?’den teknolojik tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede deneyim şansı bulan hem kız çocukları hem de erkek çocukları, toplumsal cinsiyet eşitliği ilkesiyle Steam alanlarında keşif yapma imkanı buluyor.

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’nde her deneyim sanat etkinlikleriyle harmanlanıyor. Çocuklara matematik, teknoloji, mühendislik ve bilimin, sanat ile buluşmasıyla ortaya çıkan renkli bir deneyim sunuyor.


Bültene üye ol