Restoran & Cafe

Oxtail Restaurant

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

“Lezzet Kaşifliği” mottosu ile fark yaratan Oxtail Restaurant, Levent’te, avm’lere ve yeni açılan birçok mekâna göre, öğle ve akşam yemeklerindeki farklı lezzetleri ile dikkat çekiyor.

Levent Loft Plaza girişinde, Sığır kuyruğu lezzetlerinin yanı sıra, dünya mutfağından zengin örneklerde sunduğu menüsü ile Oxtail, yola çıktığı ilk günden bu yana Lezzet Keşiflerine devam ediyor. Yenilenen menüsünde sığır kuyruğunu; Anadolu’da çok fazla bilinen yemeklerden “Keşkek” ile buluşturuyor.  Aynı şekilde yeni menüde tatlılar da oldukça dikkat çekici. Balkabaklı Tiramisu ve Brownie Cheescake’in şimdiden müdavimleri oluşmuş durumda.

Geniş ve ferah iç mekanı ve güler yüzlü personeli ile Oxtail, yalnızca aile buluşmaları için değil kalabalık ve çocuklu arkadaş grupları için de ideal. Çocukların yemeklerini beklerken sıkılmamaları için onlara özel hazırlanmış boyanabilir amerikan servisleri de mevcut.

Çocuklara özel bir menü bulunmasa da pizza, makarna, burger ya da günün spesiyalinden sağlıklı tercihler yapabileceğiniz zengin bir menüsü var. İtalya’dan gelen taş fırında pişen nefis Napoliten pizzaları ve özel Oxtail Burger favorilerimiz arasında!

Otopark: Var
Vale hizmeti: Var
Mama Sandalyesi: Var
Oyun Odası: Yok
Bebek Bakım Odası: Yok

 


Bültene üye ol