Dondurmacılar

Bitez Dondurmacısı

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Bodrum’a yolu düşenler bilir, Yalıkavak’ta bulunan Bitez Dondurmacısı’nda bir top dondurma yemeden Bodrum’dan dönülmez. Katkısız ve şekersiz üretildiğinde mi yoksa Bodrum’un havasından suyundan mı bu dondurmanın tadı her yiyenin damağında iz bırakıyor acaba? Bu tarifsiz lezzet Bitez Dondurmacısı’nın İstanbul’da, Alaçatı'da, Antalya'da da şubeleri var. Bizim favorimiz, kaymak ve karamelden yana olsa da cappuccino bisküvili ve tahinli, susamlı çeşitleri herkesin dilinde.

Bitez: Atatürk Bulvarı No:48 Bitez / Bodrum
bitez@bitezdondurma.com
0 252 363 93 45

İstinye: İstinye Mah. İstinye Cad. No:80 (Eski Tershane Cad.) Sarıyer / İstinye, İstanbul
istinye@bitezdondruma.com
0 212 277 48 77

Yalıkavak 1: Çarşı içi 154/A Yalıkavak / Bodrum
yalikavak@bitezdondruma.com
0 252 385 37 12

Yalıkavak 2: Çarşıiçi No:92/A Yalıkavak / Bodrum
yalikavak2@bitezdondurma.com
0 252 385 20 08

Akyarlar: Akyarlar Yalı Sok.No:13 Akyarlar / Bodrum
0 252 393 64 65

Alaçatı: Alaçatı Mah.Kemalpaşa Cad.No:63 İzmir
0 537 735 02 33

Bodrum: Bodrum Barlar Sk. No:82 Cumhuriyet Cad Bodrum
0 532 516 29 83

Bodrum: Neyzen Teyfik Caddesi No:76 Marina / Bodrum
bodrum@bitezdondruma.com
0 252 313 36 29

Antalya: Bahçelievler Mah. Konyaaltı Cad. Subaşı Apt. No:2 K:2/4 Muratpaşa / Antalya
antalya@bitezdondurma.com
0 242 244 91 66

Gündoğan: Sahil Yolu Aşağı Mahalle No : 5 Gündoğan / Bodrum
gundogan@bitezdondruma.com
0 252 387 79 58

Ortakent Sahil: Sahil Kenarı Ortakent / BODRUM
ortakent@bitezdondruma.com
0 536 480 47 24

Yalıkavak Palmarina: Yalıkavak Marina
palmarina@bitezdondurma.com
0 533 239 88 39

Turgutreis: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yalı Mahallesi 31B-C D-Marina Karşısı Turgutreis / Bodrum
turgutreis@bitezdondruma.com
0 507 244 30 42

Yeşilköy: Yeşilköy Mahallesi Doğru Yol Sokak. No :1/5 Yeşilköy / İSTANBUL
yesilkoy@bitezdondruma.com
0 0212 574 16 66

 


Bültene üye ol