Bebek Odalı Mekanlar

Beğendik

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Beğendik Ümitköy’deki ailelerin hayatını kolaylaştırıyor, farklı bir anlayışla karşımıza çıkıyor.

Alt katında büyük marketi; üst katında her zevke ve yaşa uygun yemeklerin yerinde pişirildiği restoranı; tatlı, kahve ve farklı içecek çeşitleriyle kafesi ve bunların hepsinin tadını çocuğunuzla beraber de çıkarabilin diye çocuk kulübü ve çocuk oyun alanı bulunan mağaza uygun fiyatları ile çok yönlü bir model oluşturuyor.

Üst kata çıkış için iki tane asansör ve merdiven bulunmakta.

Çocukların zaman geçirmeleri için yapılan iki alan var.

İlki; ücretsiz olarak kullanılabilen, kısa boyda ahşap duvarlarla çevrili bir alan. İçeride çeşitli oyuncaklar bulunuyor. Buraya galoş giyerek girebiliyorsunuz. Çeşitli oyuncaklar, uygun boyda sandalye ve masaları ile çocuklar için konforlu ve güvenli bir bölge burası. Küçük çocuklar için ebeveyn gözetimi gereken bölümde, isterseniz uygun yaştaki çocuğunuzu içeride bırakıp, siz dış taraftaki bölümde yüksek sandalyelerde oturup kahvenizi yudumlayıp, bir yandan onu izleyebilirsiniz. Burada annelere ek bir kolaylık için 3-4 tane de ana kucağı bulunmakta.

İkinci alansa bir saatlik oyun karşılığı ücret verilen Çocuk Kulübü. Üyelik seçeneği de mevcut, özellikle sık gelen aileler için yararlı olabilecek bir uygulama bu. İçeride hareketli ve fiziksel aktiviteler sunan mekanik oyuncaklar, top havuzu, minder zeminde kaydıraklar gibi seçenekler bulunmakta. Çocukların başlarında yardımcı ablaları bulunuyor ve tüm alanlar ve oyuncaklar yaralanmaları engellemek için yumuşak malzeme ile kaplı. Girişte velinin ismi ve iletişim bilgileri alınıyor, çocukların sırtına bu bilgileri içeren barkodlu etiketler yapıştırılıyor. Ayakkabılar çıkarılıyor ama çorapsız çocuk girişi yasak. Çıkış kapıları kontrollü, çocuklar ancak velileri ile dışarı çıkabiliyorlar. Oyun süresi bitmeye yakın, numarasını verdiğiniz cep telefonuna bilgi mesajı geliyor. Oğlum Ateş burada kuzeniyle çılgınlar gibi oynadı. Ben de kahvemi içip, rahatlayıp, işimi yaparken onu izleyebilme fırsatı yakalamış oldum.

Bez değişim masası, emzirme odası ve çocukların ellerini yıkayabilmeleri için uygun boyda bir lavabo kadınlar tuvaletinde mevcut.

Otopark: Var
Vale Hizmeti: Yok
Oyun Odası: Var
Bebek Bakım Odası: Var

Yazan: Meriç Tuna


Bültene üye ol