Annelere Faydalı Siteler

LCWbaby

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

LC Waikiki, her zaman en iyisini hak eden anneler ve bebeklerine özel geliştirdiği “LCWbaby” ile hamilelik ve bebek gelişim modüllerini tek bir uygulama içinde birleştiriyor. Acıbadem Fulya Hastanesi doktorlarının verdiği içerik desteğiyle hem hamilelik süresince faydalı bilgilere ulaşılıyor, hem de doğum sonrasında bebek ve anneler için kritik gelişmeler takip edilebiliyor.

Ücretsiz olarak telefona yüklenen uygulama ile hamilelik süresince bebek ve annenin haftalık gelişimi takip edilebiliyor, fotoğraflar çekip arşivlenebiliyor, hatta bebeğin muhtemel doğum tarihi öğrenilebiliyor. Ebeveynlerin bebeklerine isim seçmesine de yardımcı olan uygulama ile favori isimler unutulmamak için kayıt altına da alınabiliyor. Hamilelik döneminde kritik bir konu olan kilo kontrolleri dâhil, tüm bilgiler Acıbadem Fulya Hastanesi’nin uzman kadrosu tarafından düzenli olarak güncelleniyor.

Uygulama, hamilelerin yanı sıra 24 aya kadar bebeği olan anneler için de oldukça kullanışlı. Bebeğinizin 24 aya kadarki gelişimi hakkında detaylı bilgiler veren ve aylık olarak annelere kılavuzluk yapan “LCWbaby” mobil uygulamasında; emzirme, aşı, alt değiştirme, ilaç gibi hatırlatmalar da bulunuyor. Boy, kilo ve baş çevresi bilgilerini kayıt altında tutan uygulama aynı zamanda bebeğin fotoğraflarının arşivlenmesine de olanak veriyor.

LC Waikiki örnek alınacak mobil uygulaması Appstore ve GooglePlay’den “LCWbaby” ismiyle ücretsiz olarak indirilebilir, blog sayfasını da www.lcwbaby.com sayfasından takip edilebilirsiniz.


Bültene üye ol