Annelere Faydalı Siteler

Kitap Kurdu Anne

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

www.kitapkurduanne.com Akça Kodal tarafından 2014 Mayıs ayında hayata geçmiş çocuk kitapları üzerine bir site. Site kitap önerileri ve blog olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Kitap önerileri kısmında 0-12 yaş arası bebek ve çocuk kitapları yaşa, yazara, yayınevine, çizere ve konuya göre arama özellikleri ile kategorilere ayrılmış durumda. Kitapların kısa tanıtımları, resimli ise içinden örnek sayfalar ve yazarları ile ilgili bilgiler yer alıyor. Şu ana kadar sitede 700’ü aşkın Türkçe ve İngilizce çocuk kitabına yer verilmiş.

Blog kısmında çocuklara kitap okumak, eğitici oyuncaklar, çocuk dergileri, çocuk kitabı yazar ve çizerleri ile söyleşiler, çocuklardan kitap önerileri ve haftanın hediye kitabı bölümlerinin yanısıra Akça Kodal kızı Masal ile yaşadığı deneyimleri de paylaşıyor.

Kitapkurduanne’yi instagram ve facebook hesaplarından (kitapkurduanne) takip edebilir, www.kitapkurduanne.com’a üye olarak çocuklarınızın bilgilerini girip, çocuklarınız için kişiye özel kitap önerilerinizi görebilirsiniz.


Bültene üye ol