Annelere Faydalı Siteler

Its My Baby

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Medizane A.Ş. Ve Psk. Çağla Düvenci Sönmez in ortak projesi olan “Its My Baby” mobil uygulaması; hamilelerin, gebelik sürecinde ve doğum sonrasında, çocuklarının "0-3 yaş" dönemine dair yaşadıkları süreci birbirleriyle paylaşıp, yardımlaşacakları, aynı zamanda bu süreç içerisinde birçok farklı kategoride ihtiyaç duydukları bilgilere hızlıca ulaşacakları "Sanal Yardımcı" niteliğinde bir uygulama. Annelerin, hamilelik ve sonrasındaki tüm fotoğraflarının kişiye özel albüm olarak tasarlanmış hali ile ölümsüzleştirmesine de imkan vermekte.

Alanında uzman kişilerin içerik setleriyle sürekli güncellenecek olan uygulamada, hamilelerin hayatlarında yaşadıkları bu en özel süreci ölümsüzleştirmesinin yanı sıra, uzman doktorlar tarafından yazılmış doğru bilgilerle anne adaylarının bilinçli bir şekilde bu süreci geçirmelerini sağlamak hedefleniyor.Tüm anne adaylarının ve annelerin birbirleriyle iletişim halinde olmaları ile birlikte, günümüzün trendi olan blog yazılarını, “Its My Baby” uygulamasının içerisindeki profillerinde yazabilecek ve diğer kişilerle paylaşabiliyor olacaklar.

Kullanıcılar oluşturdukları profillerini dışarıya açıp, diğer annelerin ve yakınlarının bu sürece tanıklık etmesini sağlayabilecekler. Hafta hafta karın gelişimini, bebeğinin ultrason fotoğraflarını, doğum fotoğraflarını ve çocuğunun gelişimine dair fotoğrafları kendi profillerine yükleyebilecek, bu süreçte uygulama içerisinde yazdıkları günlüklerini ve fotoğraflarını diledikleri zaman kişiye özel tasarlanmış albüm halinin siparişini verebiliyor olacaklar.

Its My Baby mobil uygulamasını App Store'dan indirmek için lütfen tıklayınız.
Its My Baby mobil uygulamasını  Google Play Store'dan indirmek için lütfen tıklayınız.
http://www.itsmybaby.com.tr/ 


Bültene üye ol