Spor Okulları

Swim Stars Turkey

ADRES Caddebostan, Haldun Taner Sk. No:11, 34728 Kadıköy/İstanbul, Turkey

WEB SİTESİhttp://swimstarsturkey.wix.com/hakansahbaz

TELEFON0 532 494 76 77

Hakan Şahbaz, yüzme sporunun farklı branşlarında uzun yıllar sporcu ve antrenör olarak kazandığı deneyimleri şimdi Swim Stars Turkey'de çocuklar ile paylaşıyor.

Hakan Şahbaz'ın, genç bir yüzücü ve sporcu olarak başladığı macera yıllar içerisinde bir tutkuya dönüşmüş. Yüzmeye ve su topuna gönül vermiş bir sporcu olarak hayatını da spor üzerine kurmayı tercih ediyor. Her gün gençlere, yeni ve taze bilgiler sunabilmek için kendisini geliştirmeye devam ediyor. Halen Türkiye Su Topu Federasyonu'nda Milli Takım antrenörü olarak görev yapmakta. Antrenörlüğünü yaptığı Kadın Su Topu Milli Takımımız da tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı elde ediyor.

Swim Stars Turkey'de de 2-10 yaş arası çocuklara güvenli ve doğru stilde yüzme öğretmeyi hedefliyor. Yeni Başlayanlar, Stil Eğitimi ve Performans gibi farklı kategorilerde, çocukların ihtiyaçlarına yönelik eğitimler veriliyor.

Swim Stars Turkey yüzme dersleri hafta içi gündüz saatlerinde, Bağdat Caddesi Caddebostan'da yer alan Powerfull Gym'in havuzunda yapılmakta.


Bültene üye ol