Spor Okulları

Gymboree

ADRES Bağcılar, 271. Sk. No:5, 06670 Çankaya/Ankara, Türkiye

WEB SİTESİhttp://www.gymboreeturkey.com

TELEFON0 312 437 79 58

Otuz yıldan fazla bir zamandır dünyanın birçok ülkesindeki şubeleriyle hizmet veren Gymboree, 0-5 yaş arası bebek ve çocukların sosyal, zihinsel, bedensel gelişimini ve yaratıcılıklarını artırmaya ve geliştirmeye yönelik program , ders ve aktiviteleriyle son yıllarda ülkemizde de ebeveynlerin dikkatini çekiyor ve ilgi görüyor.

Çocukların yaş aralığına göre farklı seviyede sınıfları bulunan Gymboree, çocuklara bir yandan oyun oynatırken diğer yandan öğrenmelerini de sağlamaya çalışmaktadır.

Gymboree’da çocuğunuz İngilizce ve Türkçe şarkılar eşliğinde oyunlar oynayacak, tünellerden geçecek, kaydıraklardan kayacak, baloncukları patlatmaya çalışacak, eğlenecek ve yeni arkadaşlar edinecek. Bütün bu aktiviteler, annelerin ve babaların katılımıyla çok daha eğlenceli hale gelirken, hem çocuğunuzla kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmiş olacak hem de diğer annelerle ders bitimindeki “paylaşım zamanları”nda sohbet etme fırsatı bularak fikir alışverişlerinde bulunabileceksiniz.

Çocuğunuzu ister müzik, ister sanat, ister spor dersine götürebilir, arzu ederseniz çocuğunuzu okula hazırlama programına kayıt ettirebilir, okula başladığında oluşabilecek çekincelerini en aza indirgeyerek, okul hayatına daha kolay bir geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğum günü ve partilerinizi Gymboree şubelerinde yapabilir, Gymboree oyun ve aktiviteleri ile doğum gününü daha renkli hale getirebilirsiniz.


Bültene üye ol