Kurslar & Atölyeler

Muzipo Kids Fulya

İletişim Bilgileri Detaylar

MEKAN 19 Mayıs Mahallesi, Çoruh Sk. No:32, 34360 Şişli/İstanbul, Türkiye

TELEFON212 230 09 31 - 534 512 30 12

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Muzipo Kids Fulya, eğlenceli doğum günü partileriyle çocukların ve siz ailelerin sevgilisi olmaya devam ediyor. Muzipo Kids Fulya’da çocukları, profesyonel eğitmenleri eşliğinde hareket edip eğlenirken, sizler de misafirleriniz ile rahatça vakit geçirebilirsiniz. Üstelik çocuklarınızın yaşlarına uygun oyunlar, danslar, şarkılar, karaoke, survivor yarışları, wii oyunları, fiziksel aktivitelerle dolu eğlenceli programlarla çocuğunuzun hayal ettiği doğum günü partisini eksiksiz gerçekleştirmiş olursunuz.

Ayrı parti alanı, ayrı hareket ve eğlence alanı ve bahçesi ile, otopark sorunu bulunmayan, vale hizmeti verilen merkezi konumu ile sizlere keyifli bir ortam sunuyor.  

18 aydan 12 yaşa kadar çocukların hareket edebileceği alanlar yaratmak ve toplumda erken yaşta egzersizin ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak misyonu ile hizmet veren Muzipo Kids Fulya, geliştirdiği bütün programları toplumsal cinsiyet eşitliği, bilimsel yaklaşım, problem çözme, yaratıcılık ve çocuk hakları olmak üzere evrensel değer süzgecinden geçirilerek tasarlıyor.

Çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra bilim, teknoloji ve sanatla ilgili atölyeler ve etkinlikler düzenliyor, yaratıcılığı ve bilişsel gelişimi destekleyici oyun, drama, müzik, ritim gibi atölyeler tasarlıyor, doğum günü partileri ve grup aktiviteleriyle çocukların sosyalleşmesini sağlıyor.

Muzip Doğum günü partileri detayları ve alternatif parti paketleri için Muzipo Kids Fulya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Adresleri
Instagram: 
muzipokidsfulya
Facebook: muzipokidsfulya


Bültene üye ol