Kurslar & Atölyeler

DOUM

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

DOUM iki kadınının iç seslerini dinleyerek hayallerini takip etmelerinden ve güzel bir doğum hikayesinden doğdu. Nur ve Başak 2008 yılında hamilelik ve doğum üzerinde uzmanlaşmak, bebek bekleyen ailelere eğitim ve destek hizmetleri sunmak ve bu konuda doğal bir yaklaşımla çalışan ve annenin gücüne inanan uzmanları bir araya getirmek için yola çıktılar.

DOUM’da Doğuma ve Bebeğe Hazırlık, Hamile Yogası, Bebek Yogası gibi dersler veriliyor ve bu konularda profesyonel eğitimler de düzenleniyor. Ayrıca Doğum Danışmanlığı, Hamile Masajı, Emzirme Danışmanlığı gibi hizmetler sunuluyor. DOUM'da Türkiye’nin ilk ve en tecrübeli iki doulası tarafından Doulalık (Doğum Destekçiliği) konusunda oldukça kapsamlı bir eğitim düzenleniyor, eğitim European Doula Network üyesi. Mekan, ebeveynlere ve çocuklara dönük atölyelere de ev sahipliği yapıyor. 

DOUM Dünya Sağlık Örgütü’nün Bebek Dostu ve Anne Dostu Girişimlerini destekliyor ve çalışmalarıyla ülkemizde doğum sürecinin normalleşmesine ve ebeveynlerin desteklenmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.


Bültene üye ol