Kurslar & Atölyeler

Atölye Nar Ağacı

İletişim Bilgileri Detaylar

MEKAN Levent Mahallesi, Ebulula Mardin Cd. No:147, 34330 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ http://naragacidanismanlik.com

TELEFON0 212 269 01 67- 0553 889 01 67 - 0532 337 48 36

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Nar ağacı, Levent’te yeşillikler içinde kuş seslerini dinleyerek huzur bulacağınız, bahçesinde gelenleri,üzerinde çiçekleriyle karşılayan “Nar ağacı” ile evinizde gibi hissedeceğiz bir mekan. Nar ağacı, çocuk, yetişkin, eğitimci ve okul öncesi eğitim merkezleri-anaokulları için hazırlanan etkinlik, atölye, sohbet, seminer, söyleşiler ve organizasyonların yer aldığı bir merkez.

Merkezde, yaş sınırı yok doğumdan itibaren başlayıp hayatınızı idame ettirdiğiniz her yaşla ilgili mutlaka bir etkinlik bulabilirsiniz. Ayrıca kitap, oyuncak, eğitim materyalleri ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı da özel olarak seçilmiş çeşitlerimiz arasından temin edebilirsiniz.

Merkezde; Anaokullarına yönelik grup atölye çalışmaları (en fazla 7 kişilik grup), Anaokulu öğrencileri için grup etkinlikleri, Anaokulu öğrencilerine kitap okuma,yazar söyleşi etkinlikleri, Doğum günü partileri, Çocuk kostüm satış ve kiralama, Müze gezileri ve grup organizasyonları.
Yaz dönemine özel atölyeler Katılım belgeli eğitimler de düzenlenmektedir.

ÇOCUK NAR

Çocukların, gelişimleri, eğitimleri tesadüfe bırakılamayacak kadar önemli varlıklardır. Bunun bilincinde olarak “Nar Ağacı” nda en çok dallar onlara ayrıldı. Çocuklar için; Akıl ve zeka oyunları,  Yetenek belirleme testi ve uygulamaları, Yaratıcı okuma çalışmaları, Mühendislik, mimarlık atölyeleri, Proje tabanlı eğitim etkinlikleri.

Matematik atölyeleri, Çocuk yogası, Drama ve kendini ifade etme atölyeleri, Küçük kas gelişimi destek çalışmaları, Dikkat, konsantrasyon geliştirme çalışmaları, Kavram haritaları ile etkili eğitim, Bireysel destek programları, Küçük mucitler bilim etkinlikleri, İlkokula hazırlık grup atölyeleri, Ritim çalışmaları, Çocuk Astrolojisi, Masallarla Dans, Çocuklarla felsefe.

YETiŞKİN NAR

Çocuklarınız ilk rol modelleri, liderleri, ilk eğitimcileri ebeveynleri için de “Nar Ağacı” nda dallar hazırladı.

Yetişkinler için; Kişisel gelişim atölyeleri, Aile Danışmanlığı, Çocuk gelişimine yönelik destek eğitimler, NLP ve farkındalık atölyeleri, Çocuk- aile etkili ve etkin zaman paylaşım önerileri atölye çalışmaları, Amigurumi vb. özel etkinlik atölyeleri, Anne-çocuk, Baba-çocuk ve tüm aile katılımlı eğlenceli atölyeler, Yaşam Koçluğu, Yaratıcı yazarlık çalışmaları, Yetişkin yogası, Oriantering, Aile katılımlı yarışmalı ve ödüllü açık hava, müze ve doğa etkinlikleri, Bilinçaltı dili eğitimleri Pkikolojik test uygulamaları, Yetişkin Astrolojisi, Annelerle felsefe.

EĞİTİMCİ NAR

Vazgeçilmez , toplumun mimarları eğitimcilerin yeri ise “Nar ağacı” nın en sağlam dallarında. Yeni nesilleri, yeni nesilleri yetiştiren aileleri bilgilendirmek  en kutsal görev. Kendi gelişimine de önem veren eğitimciler için;

Sınıf Yönetimi seminerleri, Mesleki gelişim atölyeleri, Materyal geliştirme, Mesleki sohbet toplantıları, Yazar etkinlikleri, Profesyonel seminerler, Okul yönetimi ve resmi işlemler, Etkili iletişim, Zihin Haritaları, Sertifikalı eğitmen eğitimi, Bilinçaltı dili eğitimleri, Yaşam Koçluğu, Etkili öğretmen eğitimi,Farklı eğitim modelleri seminerleri yer almaktadır.

Sosyal Medya Adresleri
İnstagram: 
nar.egt​


Bültene üye ol