Açıkhava & Eğlence

Wood Bowling

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Wood Bowling Spor ve Eğlence Merkezi, 21 Mayıs 2011 tarihinde Kent Plus Batı Ataşehir’de sıcak ve dinamik ortamı, son sistem teknolojisi, güler yüzlü personeli ve lezzetli menüsüyle hizmete başladı.                                                                                                    

Labutlu seperasyonları, rengarenk koltukları, beyaz lake sehpalari, renkli tavan aydınlatmaları ile öne çıkan mekan, Anadolu yakasında klasik olmaya aday. Wood Bowling ekibi, size bir yandan Snack Bar'da lezzetli yemeklerin tadını çıkartırken diğer yandan da eğlenmenize devam etmenizin garantisini veriyor.

İster arkadaşlarınız, ister aileniz ile gidip zaman geçirebilir veya bowling oynarken yemek yiyip içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bowling, eğlenceli olmasının yanı sıra zekâ ve spor oyunu olarak pek çok avantaj sağlar ve herkesin yapabildiği sporlar arasında yer alan yüzme ve yürümeden sonra dünyada 3. Sırada yer alırken kapalı alan sporları arasında ise 1. sırada yer alır.

Bowling turnuvaları, doğum günü kutlamaları ve tüm organizasyonlarınızda ilk adresiniz olmayı hedefleyen eğlence merkezi, en güzel turnuvaları ve en güzel anıları biriktirmeniz için sizleri bekliyor.


Bültene üye ol