Açıkhava & Eğlence

Airport Bowling

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

12 hatlık bowling alanlarıyla, Türkiye'deki en son teknolojik sisteme sahip olan Airport Bowling'te, 12 hattın 2 hattı çocuklara özel fonksiyona sahip. Yan boşluk kalkanları atışlarındaki isabeti, çizgi film tadında ekran animasyonları ise coşkularını arttırmak üzere düşünülmüş.

Misafirleri için son teknoloji ile yaratılan bowling ve eğlence merkezi de her yaşa hitab eden bölümler yaratarak, aileniz ve arkadaşlarınız ile uzun saatler geçirebileceğiniz bir keyif durağı meydana getirilmiş.

Aynı anda dev ekranda maç izleme keyfini de yaşayacağınız, profesyonel bilardo, masa tenisi, masa topu, Air Hockey oyun salonunun çok talep gören oyunlarından birkaçı.

Walt Disney tadında animasyonlar ve görsel efektleri izleyebileceğiniz LCD ekranlar, strike yapıldıktan sonra kamera okuma sistemiyle altı saniye içinde tekrar atış yapabilme imkanı, eğlencenizi doruğa çıkarmak için devreye giren mor ışıklar, çocuklar için özel hatlar, özel ses sistemi, bilardo ve oyun makineleri ile keyifli eğlence ve spor yapabilme imkanı sunuluyor.                                                                      

Farklı lezzet seçenekleri ile günün stresinden uzaklaşacağınız, Airport Bowling Snack Bar'da, küçük bir mola verebilirsiniz.                                                 

Ambiyanstaki dinamiklik, makinalardaki hız, mönülerde de kendini gösteriyor. Pratik ve lezzetli atıştırma sepetleri, baget sandviçler, mozzerella çubukları, acelesi olanlar için ideal çözüm. Makarnalar, salatalar, light ürünler ve çocuk mönüleri ise her yaştan herkese hitap ediyor.


Bültene üye ol