Kış Kampları

Kamp Akademi - Uludağ Kayak ve Snowboard Kampı

Bu mekandaki tüm etkinlikleri gör

Kamp Akademi 6-17 yaş grubu arasındaki gençler ve çocuklar için eğlenceden eğlenceye koşacakları, kış aylarının tadına varacakları etkinlik ve aktiviteler düzenlemeye devam ediyor...

Uludağ 1. Oteller bölgesinde Trendlife otelde gerçekleştirilecek olan kayak / snowboard kampında genç beyinler hayatları boyunca unutamayacakları günler geçirecek. Genç kampçılar kendileri için özel olarak hazırlanmış 3-4 kişilik odalarda konaklarken, küçük yaş grupları ise bir kamp koçu ile odalarında kalacak.

Kampçılar kamp süresince kendileri için yaş ve seviyelere göre ayrılan gruplarda 14 saat eğitim alırken eğitimler sırasında kamp koçları da yanlarında olacak. Kampçılar kayak ve snowboard eğitimleri dışında farklı aktivitelerle güzel vakit geçirirken aynı zamanda takım olmayı, sosyalleşmeyi ve kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecekler. 

Takım oyunları, kızak yarışı, sucuk ekmek partisi, koç şovları ise kampı özel kılan anların başında geliyor. Otelde 24 saat sağlık görevlisi bulunuyor ve kamp direktörlerinin hepsi ilkyardım sertifikasına sahip. Ulaşımın otobüslerle sağlandığı kamp boyunca tüm katılımcılara sigorta yapılıyor. Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz.


Bültene üye ol